BANK ASYA EFT SAATLERİ

HSBC BANKA KREDİLERİ

Eğer bankalar ile çalışıyor ve birçok işleminizi banka aracılığı ile yerine getiriyorsanız bu durumda para transferi için iki farklı yoldan birini kullanabilirsiniz. Bu yollardan ilki eğer para göndermek istediğiniz banka hesabı ile sizin kullandığınız banka hesabı aynı ise yapılacak olan para transferinin adı havale olacaktır. Ancak para transferi yapacağınız banka hesabı sizin kullandığınız banka hesabından farklı ise bu durumda yapılan para transferine ise EFT yani elektronik fon transferi adı verilmektedir. Biz sizlere bu alanda Bank Asya EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Eğer sizde Bank Asya EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Sizde EFT işlemini yapmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta EFT işlemini Bank Asya EFT saatleri içinde yapmak olacaktır. Eğer EFT işlemini bu saatler içinde yapmazsanız bu durumda para aktarım işi ertesi mesai gününe kalacaktır. Sizde işinizi hızlı bir şekilde halletmek istiyorsanız EFT işleminizi Bank Asya EFT saatleri arasında yapmalısınız.

Bank Asya EFT Saatleri Kaçtır?

Peki Bank Asya EFT saatleri hangi aralıklardır? Bank Asya için EFT saatleri başlangıcı sabah 08.30 olup bitiş saati ise farklılık göstermektedir. Bitiş saatler ise şu şekildedir ;

  • Şubeler için EFT bitiş saati 17:25’dir.
  • İnternet şubesi ve 0850 222 4 888 alo Asya telefon bankacılığı için EFT saati ise bireysel kullanıcılar için 16:00’dır.
  • İnternet şubesi ve 0850 222 4 888 alo Asya telefon bankacılığı için EFT bitiş saati ticari kullanıcılar için 16:00 olarak belirlenmiştir.
  • ATM (Kayıtlı EFT) ve mobil bankacılık için EFT bitiş saati ise 16:00 olarak belirlenmiştir.

Bank Asya EFT için sizden alınacak olan ücretler ise şu şekildedir;

  • ATM’ lerden yapılan ve bir başka hesaba gidecek olan EFT için uygulanacak olan ücret BSMV dahil 4 TL’dir.
  • İnternetten yapılan ve bir başka hesaba gidecek olan EFT için uygulanacak olan ücret 2.00 TL’dir.
  • Şubelerden yapılan ve bir başka hesaba gidecek olan EFT için uygulanacak olan ücret  BSMV dahil %0.4’tür. Ayrıca internetten EFT için azami sınır 30.000 üst sınır ise 250.000 TL’dir.
  • Hızlı EFT mobil şube işleminde ise EFT ücreti olmayıp bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Sizde Bank Asya EFT saatleri ve EFT ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda EFT saatler ve EFT ücretleri hakkında bilgi verdik.

Bank Asya Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top