İŞ BANKASI KREDİ

DENİZBANK EFT SAATLERİ

Sizde birçok işleminizi bankalar ile yapabilirsiniz. Bu durumda ise işlerinizi aksatmadan ve hızlı bir şekilde yapmak ve ödemelerinizi zamanında yapmak isteyebilirsiniz. İşte bu durumda sizde bankalar arası para transferi işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Eğer sizde bu işlemlerden birinden yararlanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokra EFT saatleri olacaktır. Biz sizlere bu yazımızda Denizbank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Eğer sizde Denizbank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. EFT işlemi için var olan banka hesabından başka bir banka hesabına para gönderme işlemine verilen isimdir. Sizde EFT işleminden yararlanmak istiyorsanız ve işleminizin aynı gün içinde yapılmasını istiyorsanız Denizbank EFT saatlerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Denizbank EFT Saatleri Kaçtır?

Denizbank EFT işleminden yararlanmak istiyorsanız bu durumda EFT işlemini Denizbank EFT saatleri içinde yerine getirmeniz gerekmektedir. Eğer işleminizi Denizbank EFT saatleri içinde yerine getirmezseniz yapacağınız EFT işlemi bir sonra mesai gününe sarkacaktır. Sizde işlemlerinizi gecikmesini istemiyorsanız EFT işlemini Denizbank için sabah 08:30 ve akşam 17:00 saatleri arasında yerine getirmeniz gerekmektedir. Denizbank için EFT işlemi Denizbank şubelerinden, Denizbank mobil uygulamasından, internet şubesinden ve ATM’lerden yerine getirebilirsiniz. Sizde Denizbank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak ve EFT işlemleri için alınacak olan ücretler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda tüm bu konular hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

DenizBank EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • Hesaptan EFT işlemini eğer şubeden yerine getiriyorsanız minimum 42 TL maksimum 420 TL için EFT yapılacak olan miktarın %0.5’idir.
  • Hesaptan geç EFT işlemini eğer şubeden yerine getiriyorsanız minimum 52 TL maksimum 430 TL için EFT yapılacak olan miktarın %0.5’idir.
  •  İnternetten hesaba, isme, kredi kartına EFT için sizden alınacak olan ücret BSMV dahil 3.5 TL’dir.
  • İnternetten hesaba, isme, kredi kartına geç EFT için sizden alınacak olan ücret BSMV dahil 6 TL’dir.
  • ATM’lerden hesaba, isme, kredi kartına EFT için sizden alınacak olan ücret BSMV dahil 6 TL’dir.
  • ATM’lerden hesaba, isme, kredi kartına geç EFT için sizden alınacak olan ücret BSMV dahil 7 TL’dir.
  • Mobilden hesaba, isme, kredi kartına EFT için sizden alınacak olan ücret BSMV dahil 1.6 TL’dir.
  • Mobilden hesaba, isme, kredi kartına geç EFT için sizden alınacak olan ücret BSMV dahil 3 TL’dir.

Denizbank Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top