DENİZBANK ESNAF KREDİSİ

DENİZBANK ESNAF KREDİSİ

Günümüzde esnaflık kolunda tutunmak ya da varlık göstermek pek kolay olmamaktadır. Bu sebeple maddi güce ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza, bankacılık sektörünün sağladığı kobi kredisi adı altında esnaf kredisi sizlere sunulmaktadır. Bu sayede maddi destek ile esnaf iş kolu üzerinde yapacak olduğunuz yatırımlar ya da yaptırımlar daha etkin olacaktır. Bu krediyi sağlayan banka kuruluşlarından biri olan Denizbank, siz esnaflarımızın halinden anlamaktadır. Denizbank esnaf kredisi sayesinde siz Denizbank kullanan esnaflarımıza uygun koşullar ile maddi destekler sağlanmaktadır. Siz değerli Denizbank kullanan okurlarımıza esnaf kredisini aşağıdaki yazımızda açıklayacağız.

Denizbank Esnaf Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

Denizbank esnaf kredisi 4 ana başlık altında toplanmaktadır. Bu ana başlıklar; Taksitli Ticari Krediler, Kredili Mevduat Hesabı, İşyeri ve Mortgage Kredileri, Taşıt Kredileri’dir. Şimdi aşağıda bu 4 kredi tipini sizlere açıklayacağız.

  • Taksitli Ticari Krediler

Maddi ihtiyacınızı karşılamak veya işyerinizde yapacağınız her türlü yatırım için, Denizbank’ın esnaflara özel taksitli kredilerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik kullanmak istediğiniz taksitli ticari kredinin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmemektedir ve kredi vadesi boyunca sabit bir şekilde kalır. Sabit ve eşit taksit imkanı ile firmanızın nakit para akışına uygun olarak esnek geri ödeme imkanı, TL veya dövize endeksli olarak kullanabilme şansı, en fazla 36 aya varan vade şansı ile taksitli ticari kredisini kullanabilirsiniz.

  • Kredili Mevduat Hesabı

Kredili mevduat hesabınız varsa nakit limitiniz kadar harcar, harcadığınız tutar kadar ödeme işleminizi yaparsınız. Vadesiz mevduat hesabınızda yeterli nakit tutar olmasa da fatura, çek, vergi, SGK gibi ödemelerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz ve işletmenizin nakit para ihtiyacını ek bir işleme gerek kalmadan kolayca karşılayabilirsiniz. Böylece çekinizi tahsil edemediğiniz ya da beklediğiniz havale veya EFT geciktiği için ödemelerinizi yapamamak ya da çekinizin karşılıksız kalması gibi sorunlar yaşamazsınız. Aylık faiz oranı % 0.02. İşletme kart ile yaptığınız ekstre borcu ödeme işleminiz, ödemeniz gereken tutarı daha fazla ödediğinizde gün sonunda kredili mevduat hesabınıza aktarılır.

  • İşyeri ve Mortgage Kredileri

İşyerinizde yapacak olduğunuz her türlü yatırım bu başlık adı altında geçer. Denizbank şubesinin KOBİ’lerine özel taksitli ticari kredilerinden dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. Bu kredide 120 aya varan taksit avantajı vardır. TL ya da dövize endeksli olarak bu krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kredi sizlere esnek geri ödeme imkânı sunar. Eğer ki erken ödeme yaparsanız sizlere ödenen anapara yüzde iki oranında erken ödeme ücreti olarak alınır.

Denizbank Esnaf Kredisine Nasıl Başvurulur?

Denizbank esnaf kredisi için yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı giriniz.

11

Bilgilerinizi girdikten sonra devam butonuna tıklayarak Denizbank esnaf kredisi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Denizbank Esnaf Kredisine Başvurmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top