DENİZBANK ÜRETİCİ KART

DENİZBANK ÜRETİCİ KART

Denizbank üreticilere kredi imkanı sunmaktadır. Bu durumda ise üreticiler kredi çektikleri zaman bu kredi tutarları üreticilere verilen üretici karta yüklenmektedir. Sizde Denizbank üretici kart hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu durumda yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu yazımızda Denizbank üretici banka kartın ayrıcalıkları hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca bu kartın kullanım alanları ve kimler için çıkarıldığı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Ayrıca Denizbank üretici banka kart hakkında daha ayrıntılı bilgi almak içinse bu alanın sonunda yer alacak olan linke tıklayabilirsiniz.

Denizbank Üretici Kart Nasıl Alınır?

Denizbank üretici kart, üreticilerin tarımsal gereksinimlerini karşılamak için ve oluşacak olan nakit ihtiyaçlarını karşılamak için üreticilere verilen bir karttır. Denizbank üretici banka kart üreticilerin ihtiyaçlarını ve nakit ihtiyaçlarına uygun olarak tarımsal işletme kredisi imkanını üreticilere sunmaktadır. Denizbank tarafından üreticiye verilen kredi tutarı üretici karta yüklenmektedir. Bu durumda üretici tarımsal girdi ihtiyaçlarını bu kartla karşılama imkanını elde etmiş olur. Denizbank üretici kartın sunmuş olduğu imkanlar ise şu şekildedir;

  • Üretici kartın sunmuş olduğu en önemli ayrıcalık yılda sadece bir kez ödemeli olmasıdır.
  • Anlaşmalı yerlerden yapacağınız alışverişlerde 6 aya kadar taksit imkanından yararlanabilirsiniz.
  • Üreticiler tarımsal işletme kredilerini bu kart ile Denizbank şubelerinden ve bütün Denizbank ATM’lerinden çekebilirler.
  • Üretici karta dilediğiniz zaman ödeme yapabilir ve istediğiniz zaman nakit ihtiyacınız doğduğunda nakit para çekebilirsiniz.
  • Üretici kart sahibi olmak için ise URETICI yazıp boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı ve bulunduğunuz ilin plaka kodunu aralarında boşluk bırakarak 3280’e SMS’le göndermeniz yeterli olacaktır.

Denizbank Üretici Kart Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top