ZİRAAT BANKASI EFT SAATLERİ

FİBABANKA KREDİLERİ

Bankalar üzerinden para aktarım işini yerine getirmek istiyorsanız bu durumu iki farklı yoldan yapabilirsiniz. Bu yollardan ilki para göndermek istediğiniz banka hesabı ile sizin kullandığınız banka hesabı aynı ise bu durumda yapılacak olan para transferinin adı havale olacaktır. Ancak para transferi yapacağınız banka hesabı sizin kullandığınız banka hesabından farklı ise bu durumda yapılan para transferine ise EFT yani elektronik fon transferi adı verilmektedir. Sizde Ziraat Bankası EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Ziraat Bankası EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Ziraat Bankası EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızdan yeteri kadar bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Bankası EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde Ziraat Bankası EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli konu Ziraat Bankası EFT saatleri içinde EFT işleminizi yapmak olacaktır. Biz sizlere bu bölümde Ziraat Bankası EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Ziraat Bankası EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu alanı okuyabilirsiniz. Ziraat Bankası için belirlenmiş olan EFT saatleri ise sabah 08:30 ve akşam 17:30 saatleri arasıdır. Sizde Ziraat Bankası EFT işlemini Ziraat Bankası şubelerinden, internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, telefon bankacılığında ve ATM’ lerden yerine getirebilirsiniz.

Ziraat Bankası için belirlenen EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • Ziraat Bankası şubelerinden kasadan yapılan EFT için ödenecek olan EFT ücreti minimum 40.00 TL, maksimum ise 500.00 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.5’i olarak belirlenmiştir.
  • Ziraat Bankası şubelerinden hesaptan yapılan EFT için ödenecek olan EFT ücreti minimum 30.00 TL, maksimum ise 500.00 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.4’ü olarak belirlenmiştir.
  • Ziraat Bankası internet şubelerinden yapılacak olan EFT işlemleri için alınacak olan EFT ücreti ise 2 TL olarak tahsil edilecektir.
  • Ziraat Bankası ATM’ lerinden yapılacak olan EFT işlemlerinde ise sizden alınacak olan EFT ücreti 5 TL olarak belirlenmiştir.
  • Ziraat Bankası telefon bankacılığından yapılan EFT işlemlerinde ise herhangi bir EFT ücreti alınmamaktadır. Yani telefon bankacılığı ile EFT işlemini ücretsiz olarak yerine getirebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası şubelerinden geç ve kasadan yapılan EFT için ödenecek olan EFT ücreti minimum 50.00 TL, maksimum ise 500.00 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.5’i olarak belirlenmiştir.
  • Ziraat Bankası şubelerinden hesaptan yapılan EFT için ödenecek olan EFT ücreti minimum 40.00 TL, maksimum ise 500.00 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.5’i olarak belirlenmiştir.
  • Ziraat Bankası ATM’lerinden yapılacak olan geç EFT işlemlerinde ise sizden alınacak olan EFT ücreti 6.5 TL olarak belirlenmiştir.
  • Ziraat Bankası telefon bankacılığından yapılacak olan geç EFT işlemlerinden ise ücret alınmaktadır. Bu durumda sizden alınacak olan EFT ücreti ise 2 TL’dir.

Ziraat Bankası Resmi Anasayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top