ABANK 2. EL ARAÇ KREDİSİ

FİNANSBANK TAŞIT KREDİSİ

Gelişen günümüz koşulları teknolojik gelişmelerle doğru orantılıdır. Bu gelişmeler bütün sektörleri içinde barındırmaktadır. Örneğin ulaşım eylemimizi yapmamıza yarayan araçlar günümüzde daha modern bir hal almış durumdadır. Ulaşım hepimizin bağımlı olduğu bir gelişmedir. Bu sebeple herkes kendi şahsına ait bir araçla seyahat etmek ister, ama bu duruma bazen koşullar uymaz bazende maddi sebepler. Ama araç sahibi olmamanız için bunlar geçerli sebepler değildir. Banka kuruluşları size yardım amacı ile araç kredisi vermektedir. Araç sahibi olamayan vatandaşlara esnek vade ve düşük faiz koşulları ile geri ödemeyi kolaylaştırmışlardır. ABank bu kuruluşlardan biridir. ABank 2. el araç kredisi ile siz araç sahibi olamayan vatandaşların eline büyük bir fırsat geçmiştir. ABank şubeleri üzerinden yapılan bu başvuru işlemleri için merak ettiklerinizi aşağıda maddeler halinde sıralayacağız.

ABank 2. El Araç Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

ABank 2. el araç kredisine başvuracak vatandaşların kredi hakkında bilmeleri gereken özellikleri aşağıda maddeler halinde sıralayacağız.

  • Vade 3 ile 48 ay arasındadır.
  • 5 yaş ve altı için 2. el araç kredisi kullandırılır.
  • Araç rehini teminat için yeterlidir, ancak banka gerekli hususlarda kefil isteme hakkına sahiptir.
  • Kredi teminatı için Kredili Hayat Sigortası, Kasko ve Trafik Sigortası yapılması gereklidir. Hayat sigortası yaş, cinsiyet ve kredi tutarına göre, Kasko ve Trafik Sigortaları ise aracın model, marka ve yılına göre değişmektedir.
  • Sadece TL olarak kullanılır.

Yukarıda saydıklarımız ABank 2. el araç kredisine ait özelliklerdir. Şimdi aşağıda sayacak olduklarımız ise sadece şube üzerinden olan başvuru işlemi için gerekli belgelerdir.

  • Nüfus cüzdanı
  • Adres teyit belgesi yani ikametgah belgesi
  • Gelir belgesi ( aaş bordrosu ve kira kont. vb)

İşte bu 3 belge ile de şube üzerinden ABank 2. el araç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

a bank faiz

Bu yukarıda görmüş olduğunuz tabloda ABank 2. el araç kredisine ait vade ve faiz oranları verilmiştir. 12, 24, 36, 48 aylara eşit olarak % 1.49 oranında eşit olarak dağıtılmıştır. İşte bu fırsatlar doğrultusunda ABank 2. el araç kredi ile araç sahibi olabilirsiniz. Kredi başvurularınız için en yakın ABank şubesine bekliyoruz.

Scroll to Top