Burgan Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Burgan Bank, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ile birlikte Türkiye’de faaliyet göstermekte olan ve merkezi Kuveyt olan Burgan Bank Grubu’nun bir iştiraki olarak günümüzde faaliyet göstermeye devam ediyor. Bu bankanın, Tekfen Holding ve Eurobank’a ait olan hisseleri 21 Aralık 2012 tarihinde Burgan Bank Grubu tarafından satın alındıktan sonra bu banka grubu yüzde 99.26 paya sahip olarak ana hissedar olmayı başardı. Bazı gereken değişikliklerin yapılmasının ardından 28 Ocak 2013 tarihinden sonra banka unvanını Burgan Bank Anonim Şirketi olarak kullanmaya başladı.

Günümüzde insanlar paraya ihtiyaçları olduğu fakat paraya ulaşma konusunda sıkıntı çektiği zamanlarda ihtiyacı olan paranın küçük çaplı olması halinde genellikle kredi kartı kullanır. Kredi kartları kullanılarak yapılacak olan alışverişlerin ardından çeşitli puan, indirim ve buna benzer avantajlardan yararlanma şansını da yakalamış olursunuz. Bu sayede yalnızca ihtiyaçlarınızı karşılamış olmaz aynı zamanda gelecekteki ihtiyaçlarınızı da daha uygun fiyatlara alma şansını yakalamış olursunuz. İşte bu sebeple sizler de Burgan Bank tarafından sunulmuş olan kredi kartlarından birine başvuruda bulunabilir ve Burgan Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme yöntemini kullanarak başvurunuzun ne durumda olduğunu takip edebilirsiniz. Şimdi sizlere Burgan Bank kredi kartlarından bahsedeceğiz.

Burgan Bank Kredi Kartları

Burgan Bonus

  • Dünyanın herhangi bir yerinde yapacağınız herhangi bir alışverişte Bonus kazanma fırsatını yelde etmiş olursunuz.
  • 200.000’den fazla Bonus program ortağından yapılacak olan alışverişler sayesine ilave olarak %20 oranında Bonus kazanma fırsatı sizin elinizde olur.
  • Bonus Program ortaklarından birikmiş Bonuslarınız ile gerek indirimli gerek ise bedava alışverişler yapabilirsiniz.
  • Bonus keyfi ile birlikte taksitli alışveriş fırsatlarını birleştirmiş olursunuz.
  • Ödemelerinizi ise gerek 0850 222 8 222 numaralı Telefon Bankacılığı gerek ise Burgan Bank İnternet Şubesi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapabilme şansını elde etmiş olursunuz.

Burgan Bonus Plus / Gold

Bugan Bonus Plus kartı, Burgan Bonus Card’ın sahip olduğu tüm özelliklere sahip olmak ile birlikte daha fazla Bonus kazanmanızı sağlar. Bununla birlikte gerek yurt içi gerek ise yurt dışında yapılacak olan alışverişlerde daha fazla Bonus biriktirmiş olursunuz.

Burgan Bonus Premium

Burgan Bonus Premium kartı da Burgan Bonus Card’ın sahip olduğu tüm özellikleri taşımak ile birlikte çok daha fazla Bonus kazanmanızı sağlar ve buna da ilave olarak ekstra Bonus kazanma fırsatını sizlere sunar. Tüm dünyada geçerli olan bu kartı kullanarak gerek yurt içi gerek ise yurt dışında bedava alışverişin keyfini çıkartırsınız. Burgan Bonus Premium kredi kartı ile birlikte Bonus program ortakları haricinde yapılacak olan alışverişlerde de yurt içi ve yurt dışında yapılacak olan alışverişlerde daha fazla Bonus kazanma şansını yakalamış olursunuz.

Burgan Bonus Platinum

Türkiye’nin en bol bedava sunan kredi kartı olan Bonus’un sunmuş olduğu tüm özellikleri eksiksiz bir şekilde barındıran Burgan Bonus Platinum sayesinde en yüksek seviyede Bonus kazanma şansını yakalayıp, dünyanın dört bir yanında sizler için sunulmuş olan fırsatlardan yararlanma şansını elde etmiş olursunuz!

Burgan Bank Hesaplı Kart

Hesabını bilen herkes tarafından kullanılmakta olan Burgan Bank’ın en yeni kredi kartı olan Burgan Bank Hesaplı Kart sayesinde hem yurt içinde hem de yurt dışında alışveriş yapabilir ve yıllık kart ücreti ödemezsiniz. Üstelik kaza sonucunda vefat edilmesi halinde 5.000 TL tutarında ve kaza sonucu sürekli maluliyet durumunun olması halinde de 5.000 TL tutarında teminat sunar. Hesaplı Kart’a başvurmak isteyen kişilerin Burgan Bank şubelerine gitmesi gerekir.

Ferdi Kaza Sigortası Axa Sigorta Anonim Şirketi tarafından sunulmakta olup, Ferdi Kaza teminatı, Türkiye Cumhuriyeti Ferdi Kaza Genel Şartları kapsamında geçerli olur.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burgan Bank kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin internet üzerinden doğrudan yapabileceği bir başvuru olmadığı için ne yazık ki nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile birlikte Burgan Bank şubelerine giderek kredi kartı başvurusunda bulunması gerekiyor. Bu şekilde yapılabilecek olan kredi kartı başvuru 10 ile 20 gün içinde sonuç bularak kredi kartı da vermiş olduğunuz adrese gönderiliyor. Herhangi bir sorunun ortaya çıkması halinde ise banka şubesine başvurarak sorunlarınıza yanıt bulmanız da mümkün. Bununla birlikte aşağıda yer alan linke tıklayarak kredi kartlarına başvuruda bulunmanız da mümkün olsa da her halükarda şubeye gitmeniz gerekeceği için bu doğrudan değil dolaylı bir başvuru olur. Aşağıda yer alan linke tıklayan kişilerin karşısına bir tür form gelir.

Bu formda yapmanız gereken şey, T. C. kimlik numarası, isim, soy isim, cep telefonu numarası, e posta adresi, çalışmak istediğiniz şube ve güvenli kodu bilgilerini girmeniz gerekiyor. Daha sonra ise “Gönder” butonuna basmanız yeterli olur. Bununla birlikte aynı sayfanın üst ve orta bölümünde yer alan “Biz Sizi Arayalım” , “Müşterimiz Ol” ve “Mesaj Gönder” gibi iletişim yollarını kullanarak da Burgan Bank’ı aramanız ve istek ve şikayetlerinizi bildirmeniz, sorunlarınızı gidermeniz mümkün olur.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Burgan Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Burgan Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin ne yazık ki internet üzerinden bu noktada bilgi alması mümkün değil. Çeşitli bankalar her ne kadar internet üzerinden başvuru yapma ve sonuç öğrenme gibi özellikler sunuyor olsa da ne yazık ki Burgan Bank, bu bankaların arasında yer almıyor. Bu nedenle ne İnternet Şubesi ne de akıllı telefonlar için üretilmiş olan mobil uygulamalar üzerinden kredi kartı başvurusu yapma ya da kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemleri yapılamıyor.

Fakat dilediğiniz takdirde Burgan Bank Çağrı Merkezi numarası olan 0850 222 8 222 numarasını arayabilir ya da doğrudan banka şubesine giderek Burgan Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Telefon Bankacılığı sayesinde gerek sesli yanıt sistemi gerek ise doğrudan müşteri temsilcilerine bağlanarak kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmeniz mümkün olur. Keza aynı şekilde banka şubesine giderek de aradığınız tüm cevapları bulabilirsiniz. Aşağıda yer alan linke tıklayarak kendinize en yakın Burgan Bank şubesine ulaşabilirsiniz.

Burgan Bank En Yakın Şube İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz