Burgan Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

858c6b75e397ae3a5f8e0dfe4ff2cdd1 400x400 2

Son yıllarda bankacılık sektörüne getirdiği yenilikçi uygulamaları ile öne çıkan Burgan Bank acil nakit ihtiyaçlarında da müşterilerinin yanında olmak için çalışmaya devam ediyor. Eğitim, sağlık, tatil gibi harcamalarınızın masraflarını Burgan Bank ile çözebilirsiniz. Bunun yanında taşıt, konut ve borç transfer kredileri ile de finansman kolaylığı sağlayan banka kredi başvurularını internet sitesi ya da şube kanallarıyla kabul ediyor. Kredi başvurusu yapan müşteriler için Burgan Bank kredi başvuru sonucu öğrenme yöntemlerine yazının devamında yer vereceğiz.

Burgan Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaçlarınızı karşılamak için Burgan Bank’ı seçtiyseniz şubeler aracılığıyla ya da internet sitesindeki formu doldurarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz bankanın internet sitesinden doldurulacak istek formu ile bankanın geri dönüş yapması da beklenilebilir. Özellikle bankadan ilk defa kredi kullanacak müşterileri için bankanın avantajlı faiz oranlı kredileri mevcut. Borç transfer kredisi ile birikmiş borçlarınızı tek bir bankada toplayabilir, ödemelerinizi rahatlatabilirsiniz. Finansman ihtiyacınızı çözmek için elinizdeki gayrimenkulü satmadan, ipotek ettirip kredi kullanabilirsiniz. İpotekli kredilerde gayrimenkul değerinin yüzde ellisine kadar kredi kullanabilme ikanı vardır. Sıfır taşıt almak istiyorsanız kırk sekiz ay vadeli, sabit faizli kredi kullanabilirsiniz. Burgan Bank, birinci el taşıt kredilerinde aracın proforma faturada belirtilen fiyatının yüzde yetmiş beşi kadar kredi kullandırmaktadır. İkinci el taşıt almak isteyenler için ise aracın kasko değerinin yüzde altmışı oranında finansman sağlanmaktadır. İkinci el taşıt kredilerinde de 36 ay vade imkanı vardır. Aranan şart ise aracın üç yaşını geçmiş olmamasıdır. Yüz yirmi ay vade seçeneğiyle hayal ettiğiniz evi alabilirsiniz. Güncel kredi notuna göre müşterilerin faiz indirimi alma durumu da söz konusu. Kredi ödemeleriniz için Burgan Bank internet şubesini kullanabileceğiniz gibi şubelerden de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı aracılığıyla kalan kredi taksit miktarı ve taksit tutarlarını da öğrenebilir, yeni kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet şubesi kullanmayan müşteriler, telefon bankacılığı kanalı ile bilgi alıp işlemlerini gerçekleştirebilmekteler. Kredi başvurusu yapabilmek için on sekiz yaşından büyük olmak gerekli. Banka kredi değerlendirmesi aşamasında gelir belgesi isteme hakkına sahiptir.

Şirketler İçin de Çözümler Var

Nakit sıkıntısı çekmek sadece bireylerin yaşadığı bir sorun değildir. İşini büyütmek isteyen ya da ödeme güçlüğüne düşmüş şirketlerde Burgan Bank’ın kendilerine özel kredi imkanlarından faydalanabilirler. Kredi kullanımı döviz ve Türk lirası para cinslerinden yapılabilmekte. Faizi ve vadesi sabitlenen spot kredi ile piyasa dalgalanmalarından etkilenmeden şirketinizin nakit akışını sağlayabilirsiniz. Rotatif kredi ile de belirlenen limitinizi belirlenen zaman içinde kullanabilirsiniz. Çek ve senet gibi ileri vadeli alacaklarınız için iskonto iştira kredisi kullanarak bekleme derdine son verebilirsiniz. Gayri nakdi krediler ile de şirketinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Size en uygun kredi çeşitlerini değerlendirmek için Burgan Bank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Burgan Bank kredilerine başvuru yapmış müşterilerin başvuru sonucunu öğrenebilmeleri için iki yöntem var. Bunlardan biri başvuru yaptıkları şube ile iletişime geçmek. Bir diğer yöntem ise internet sitesi üzerinden form doldurmak. Burgan Bank şu aşamada kredi sonucu öğrenmek ile ilgili diğer bir çözüm sunmamaktadır. Burgan Bank müşteri ilişkileri departmanı müşterileri taleplerine oldukça hızlı cevap vermektedir. Burgan Bank kredilerinin avantajlı faiz oranları, bütçenize uygun ödeme imkanları ile isteklerinizi ertelemeden, sıkışmadan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Yaşam içinde karşımıza birçok sorun ve ihtiyaç çıkmaktadır. Ödeyemediğiniz borçlar, krediler, kredi kartları gün geçtikçe faiz yükünü de beraberinde getirmekte. Burgan Bank ile borç transferi yaparak, bütün borçlarınızı tek bir seferde kapatıp bütçenizden arta kalan kısmı kendinize ayırabilirsiniz. Evlilik aşamasındasınız ama yeteri kadar nakdiniz yok. Bütün sene çalıştınız ve tatile çıkmak istiyorsunuz. Çocuğunuz doğmak üzere ve hazırlık yapmak zorundasınız, ya da büyüdü ve eğitim masrafları arttı. Siz de onun için en iyisini istiyorsunuz. Mobilyalarınız eskidi, evinizin tadilata ihtiyacı var. Parlak bir fikriniz var, sadece hayata geçirecek imkanlarınız eksik. Şirketiniz için karlı bir yatırım peşindesiniz ve finansman arıyorsunuz. Burgan Bank, hem bireysel hem kurumsal müşterileri için sunduğu çözümleri ile her an yanınızda.

Burgan Bank, müşterilerine sadece krediler değil farklı bir çok alanda da hizmet vermekte. Yeni müşterileri için yüksek mevduat faizi uygulaması olan banka ile yatırım ve döviz işlemleri de yapılabilmekte. Fatura, vergi, sgk, trafik cezası ve maaş ödemelerinizi gerçekleştirebilirken, düzenli ödemeleriniz için hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Dileyenler Burgan Bank kredi kartları ile avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilir, tüm sevdiklerine ek kart çıkarttırabilir. Hesapta para yokken bile adınıza tanımlanan kredili mevduat hesabı limiti ile ödemelerinizi aksatmadan yapabilir, fatura düşünme derdine son verebilirsiniz. Eczacı, veteriner, noter, diş hekimi, doktor, avukat, muhasebeci ve mali müşavir iş kollarında çalışanlar için yüksek faizli mevduat ile düşük faizli kredi hizmetleri sunan banka, hesap işletim ücreti ile havale ve EFT masraflarında da kolaylıklar sağlıyor.

Scroll to Top