ABANK DİJİTAL

ABANK DİJİTAL

Artık birçok kurum bizlere sanal ortamdan online olarak hizmet sunmaktadır. Ayrıca bunun yanında internet kullanımının artması ve cep telefonlarına kadar ilerlemesinin bir sonucu olarak mobil uygulamalarda gelişmiştir. Biz sizlere bu alanda ABank dijital hakkında bilgi vereceğiz. A Bank dijital ile birlikte artık sizde ABank şubelerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi yerine getirebilirsiniz. A Bank dijital hakkında aşağıda yer alan bölümde nasıl indirileceği, uygulamanın nasıl kullanılacağı hakkında ve şifre alma işleminin nasıl alınacağı hakkında bilgi vereceğiz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan bölümü okuyabilirsiniz. A Bank dijital uygulaması ile artık bankacılık hizmetlerinizi hızlı, kolay ve rahat bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Bu uygulamanın nasıl indirileceğini öğrenmek içinse yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

ABank Dijital Uygulaması

Sizde ABank dijital uygulamasının nasıl indirileceğini öğrenmek istiyorsanız bu durumda aşağıda yer alanda linklerden birine tıklayabilirsiniz. A Bank dijital uygulamasının indirme işlemini telefonunuzun işletim sistemine göre iki farklı şekilde indirebilirsiniz. Eğer telefonunuzun işletim sistemi Android ise bu durumda bu bölümün sonunda Android için verilecek olan linke tıklamanız gerekmektedir. Ancak telefon işletim sisteminiz IOS ise bu durumda ise aşağıdaki bölümde yer alan kısımda IOS için verilecek olan linke tıklamanız gerekmektedir. Bu linklere tıkladıktan sonra ise açılacak olan sayfada uygulamayı yükleyebilirsiniz.

A Bank dijital uygulamasını indirdikten sonra ise uygulamaya giriş yapınız. Giriş yapmak içinse sizde internet şifresi lazım olacaktır. Sisteme giriş yaptıktan sonra ise ilk olarak kart numaranızı ilgili alanlara giriniz daha sonra ise ilgili alana şifrenizi giriniz. Bundan sonra artık sizde sisteme giriş yapmış olur ve ABank şubelerinden yapabileceğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz.

ABank Dijital Android Uygulaması İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

ABank Dijital IOS Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

ABank Dijital Şifresi Nasıl Alınır?

Sizde ABank dijital uygulamasından yararlanmak istiyorsanız bu durumda size internet şifresi lazım olacaktır. Eğer internet şifreniz yoksa bu durumda sisteme giriş yapamazsınız. Sizde internet şifresi almak istiyorsanız bu durumda ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak TC kimlik numaranızı giriniz. Daha sonra ise kart numaranızın son altı hanesini ilgili alana giriniz. Bundan sonra ise kartınızın son kullanma tarihini ve kart şifrenizi ilgili alanlara girip devam tuşuna basınız. Bundan sonraki adımda ise şifrenizi belirleyiniz. Şifrenizi belirledikten sonra artık sizde sisteme giriş yapabilirsiniz.

Abank İnternet Şifresi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top