ABANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

ABANK KREDİ HESAPLAMA

Kredi kartları hayatımızın birçok yerinde aktif bir şekilde yer almaktadır. Kredi kartlarıyla alışverişlerimizi, nakite ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda nakit avans çekimleri yapabilir ve bu nakit avans çekimlerimizi taksitli ödeme seçeneği ile gerçekleştirebiliriz. Bu yazımızda sizlere kredi kartı hizmeti sunan bankalardan birisi olan ABank kredi kartı başvuru işlemi nasıl yapılır ve ABank kredi kartı başvuru sonucu sorgulamalarının nasıl gerçekleştirildiği hakkında bilgi paylaşımında bulunacağız.

ABank Kredi Kartı Nedir?

ABank kredi kartı biçimi olarak alışverişlerinizde sizlere bonus puan biriktirmenizi sağlayan ve puanlar ile dileğiniz şekilde alışveriş yapabileceğiniz “Bonus Card” kredi kartı sistemini müşterilerine sunmaktadır. ABank bonus kredi kartı ile yurtdışında Visa/Mastercard amblemi gördüğünüz herhangi bir ATM’den nakit çekim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu kredi kartı banka kartı özelliği taşımaktadır yani, ABank vadesiz hesap ve hesaplarınızı kartınıza bağlatabilir ve hesap kartı olarak kullanabilirsiniz.

ABank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok banka kredi kartı başvuru işlemlerinde alternatif seçenekler sunmaktadır lakin ABank bu konuda online başvuru sistemi kullanmamakta, başvurularını sadece herhangi bir ABank şubesine gidilerek gerçekleştirilmesini istemektedir. ABank kredi kartı başvuru işlemlerinizi herhangi bir ABank şubesine giderek müşteri temsilcisine kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtmeniz durumunda kredi kartı başvurunuzu gerçekleştireceklerdir.

ABank Kredi Kartı Başvurusu Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Abank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

ABank, ABank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemlerini müşterilerine online sistemler aracılığı ile sunmamaktadır. Tıpkı kredi kartı başvurusunda olduğu gibi ABank kredi kartı başvuru sonucu işleminizi herhangi bir ABank şubesine giderek öğrenebilirsiniz veyahut ABank müşteri hizmetleri (444 00 55) numarasını arayarak kredi kartınız onaylanıp onaylamadığına dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Kredi kartınız onaylandı ise size ne kadar süre içerisinde ulaşacağı gibi detaylı bilgileri talep edebilirsiniz.

Scroll to Top