BANK ASYA 2. EL ARAÇ KREDİSİ

BANK ASYA 2. EL ARAÇ KREDİSİ

Herkes bir araç sahibi olmayı ister ancak kimimizin kenarda köşede araç alacak ya da istediği aracı alacak nakit parası olmaz. Bu durumda da devreye bankalar girer. Banka kuruluşlarının sunduğu düşük faiz oranları ile herkes araba sahibi olabilir. Bank Asya 2. el araç kredisi için kullanıcılarına sunduğu uygun faiz ve kolay koşullar ile araç sahibi olamayan insanları araç sahibi yapmayı hedeflemiştir.

Bank Asya 2. El Araç Kredisi Özellikleri

5 yaşını aşmamış 2. el araçlar için 12 ay vade ile Bank Asya 2. el araç kredisi alabilirsiniz. Alacak olduğunuz aracın Bank Asya lehine rehini kredi için yeterli olacaktır. Aracınızın kasko sigortasını, Işık Sigorta acentesi olan şubelerden yaptırarak daha düşük kar oranı avantajından faydalanabilir, alacak olduğunuz aracı güvence altına almış olursunuz. Ayrıca alacak olduğunuz 2. el aracın değeri tespit edilip kasko değeri baz alınacaktır.

Bank Asya 2. El Araç Kredisi Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Bank Asya 2. el araç kredisi için kredi alacak şahıslardan istenen belgeler şunlardır.

  1. Kredi sahibinin ve Garantörün kimlik fotokopisi
  2. Gelir belgesi ücretli çalışan kişilerde maaş yazı belgesi ve şirket yöneticilerinin imza sirküleri bordroları işlemde olan kişilerde ise son aya ait maaş bordroları.
  3. Esnaf veya serbest meslek sahibi kişilerde ise son 2 yıla ait vergi levhası fotokopisi.
  4. Gayrimenkul üzerinden gelir sahibi olan kişilerin kira kontratı ya da tapu fotokopisi
  5. İkametgah belgeniz veya son aya ait herhangi bir fatura belgeniz
  6. 2. el araç alacağınız için araç ruhsatı

İşte bu yukarıda saydığımız belgeler ile Bank Asya şubeleri üzerinden Bank Asya 2. el araç kredisi başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Bank Asya’nın sağladığı bu kolaylıklar ile sizde uygun koşullar sayesinde araç sahibi olabilirsiniz. İşte Bank Asya’nın 2. el araç kredisi ile kendi şahsınıza ait aracınızın olması an meselesi.

Scroll to Top