BANK ASYA ASYACARD

Bank Asya Asyacard kullanıcılarına sunmuş olduğu birden fazla kredi kartı ile kullanıcılarının kendine göre bir kart tercih etmesini sağlamıştır. Diledikleri kredi kartını seçme lüksüne sahip olan vatandaşlar istedikleri taksit seçeneklerden yararlanabilirler. Aynı zamanda kolay ödeme planlarıyla vatandaşlar harcamalarının ardından kolayca kartlarındaki tutarı hesaplayabilir. Gelişen ve kendini daima ilerleten internet sistemi sayesinde kartlarındaki harcamaları internet üzerinden yapabilirler. Bank Asya Asyacardları oldukça çeşitlidir. Şimdi ise sizlere bu kartlar hakkında bilgi vereceğiz. Öğrenmek için yazımızı okumaya devam.

Asyacard Dıt

Alışverişlerinizde, ulaşım için kullandığınız otobüslerde, ATM’lerde ve daha aklınıza gelebilecek olan pek çok yerde kullanımı vardır. Ayrıca Dıt Kart ile küçük alışverişlerinizde temassız geçiş özelliğine de sahip olursunuz. Yani 50 TL ve altı alışverişlerinizde POS cihazını kullanmadan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kullanıcılara oldukça pratiklik sağlar.

Bank Asya Asyacard Classic

Eğer Bank Asya Asyacard classic kartına sahip iseniz pek çok avantaja sahipsiniz demektir. Çünkü bu kart sizlerin alışverişlerinizde harcadıkça kazanmanızı sağlar. Dünyanın dört bir yanında, yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde kullanacak olduğunuz bu kart az faiz oranıyla gönlünüzü rahatlatır.

Bank Asya Asyacard Gold

Bank Asya Asyacard gold kart ile sahip olabileceğiniz pek çok avantaj seçeneği vardır. Harcayıp bol bol kazandıran Asyacard Gold ile alışverişleriniz daha keyifli, harcamalarınız daha karlı olacaktır. Asyacard simgesini gördüğünüz her yerde ister yurtiçinde olun ister yurtdışında bu hiç fark etmez. Siz yeter ki kartınızı kullanın ve fırsatlardan yararlanmaya bakın.

Platinum Kart

Seçkin insanların alışverişlerde yaşadığı kolaylık ve pratikliğe sahip olmak isteyen vatandaşların tercihi olan Platinum Kart kullanıcılarına çok fazla imkan tanımıştır. Çünkü alışverişlerde ve harcamalarda vatandaşın yüzünü güldüren hizmetlerin hepsi ve daha fazlası Bank Asya Platinum Kart’tadır.

Tuskon Kart

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu adı altında toplanan bireylerin en çok tercih ettiği Tuskon Kart çeşitli avantajlar ile hizmetinizdedir. Bu kartın en büyük özelliği ise Dıt Kart, Classic ve diğer kartları kapsamasıdır. Yani bir tane Tuskon Kart’ına sahip olan vatandaş diğer Bank Asya Asyacard avantajlarına da sahip olacaktır. Böylece en karlı kart olmayı başaran Tuskon Kart kullanıcılarının sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Bank Asya Asyacard Sanal

Son zamanlarda ülkemizde gelişen internet kullanımı sayesinde internet üzerinden yapılan işlemlerin sayısı da oldukça fazladır. Çünkü artık herkes işin kolay yönünü seçmek istemektedir. Bu nedenle vatandaşların en çok talep gösterdiği olay sanal alem üzerindeki online alışverişlerdir. Dolayısıyla kullanacak olduğunuz bu sanal kartı online alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacak olduğunuz yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde kullanacak olduğunuz bu sanal kart alışverişlerinizde kolaylık sağlar. Sanal kartınız ile taksit yapabilir, hesap kesim tarihine kadar ürününüzü iade bile edebilirsiniz.

Bank Asya Asyacard Ek

Asyacard ek ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, onlara ek kart alarak küçük alışverişlerde kredi kartı kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu kart da sizlere aynı diğer kartlarda olduğu gibi puan kazandırır. Asıl Asyacard’a bağlı olduğu için o kartın bütün yapabildiği işlemleri bu kartla da gerçekleştirebilirsiniz.

Asyacard’ların çeşitleri bu kadardır. Ancak sizler bu kartlara başvuru yapmak ve kartlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz. Anında başvuru seçenekleriyle kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Asyacard İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz