BANK ASYA KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

bank asya müşteri hizmetleri

Kredi kartları hayatımızın birçok yerinde kullandığımız araçlardan birisidir. Kredi kartı hizmeti sunan birçok banka mevcuttur ve bu bankalardan biri bankacılık sektörüne faizsiz kazancı temsil eden katılım bankalarından biri olan Bank Asya’dır. Bank Asya’nın birçok kredi kartı tipi mevcuttur lakin, genel olarak Asya Card adı altında birleşmiştir.

Bu yazımızın devamında sizlere Bank Asya kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve Bank Asya Kredi Kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirilir konularına değineceğiz.

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bank Asya kredi kartı öncelikle herhangi bir Bank Asya şubesine giderek yapılabileceği gibi internet üzerinden de kolay bir şekilde yapılabilir. İnternet üzerinden Bank Asya kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle yazımızın devamında sizlere vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız. Tıklamış olduğunuz bağlantıda Bank Asya’nın resmi internet sayfasına yönlendirileceksiniz.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıda görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

bankasya

Bu sayfada yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  • Adınız soyadınızı giriniz.
  • Cep telefonu numaranızı “iletişim bilgileri” kutucuğuna giriniz.
  • 11 haneli T.C kimlik numaranızı ilgili alana giriniz.
  • Mevcut bir e-posta adresinizi ilgili alana giriniz.
  • “Güvenlik kodu” yazılı kutucuğun içerisine gerekli güvenlik kodunu giriniz.
  • Kutu içerisine almış olduğumuz “Tamam” butonuna tıklayarak Bank Asya kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Bank Asya Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Bank Asya kredi kartına başvurdunuz ve başvurunuz hakkında iletişim bilgilerinize herhangi bir bildirim sizlere ulaşmadı ise bu yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Öncelikle Bank Asya kredi kartı başvuru sonucu işleminizi herhangi bir Bank Asya şubesine giderek öğrenebileceğiniz gibi internet üzerinden de Bank Asya kredi kartı başvuru sonucu sorgulamanızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden Bank Asya kredi kartı başvuru sonucu işlemi için öncelikle Bank Asya müşterisi numaranızı veyahut mevcut vergi kimlik numaranızı ya da T.C kimlik numaranız bilgilerinden herhangi birine sahip olmanız gereklidir. Sonra ise yazımızın devamında Bank Asya kredi kartı başvuru sonucu işlemi için vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer Bank Asya’nın resmi internet sayfası açılacaktır.

bankasyaa

Bu sayfada yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  • Yuvarlak içerisine almış olduğumuz “T.C Kimlik Numarası” seçeneğine tıklayınız ve 11 haneli T.C kimlik numaranızı giriniz.
  • Güvenlik kodunu ilgili alana giriniz.
  • Kutu içerisine almış olduğumuz “Devam” Butonuna tıkladıktan sonra Bank Asya kredi kartı başvuru sonucu işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız ve kredi kartı başvurunuz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacaksınız

Bank Asya Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top