BANK ASYA SANAL TİCARİ KART

BANK ASYA SANAL TİCARİ KART

Bank Asya Sanal Ticari Kart ile sizlerin sahip olabileceği pek çok avantaj vardır. Günümüzde artık kredi kartına sahip olan çok fazla vatandaş vardır. Çünkü nakit para ihtiyacı ve büyük alışverişlerimizi gerçekleştiremediğimiz için kredi kartlarına ihtiyaç duyarız. Ülkemizde çalışan insan sayısı fazla olsa da yine de yeteri kadar maaş alımı yoktur. Her aile her birey en az bir tane kredi kartına sahiptir. Sahip olmuş olduğunuz bu krediler ile alışverişlerinizi daha kolay ve keyifli olarak yapabilirsiniz. Bank Asya’nın sağlamış olduğu fırsatlardan kolayca yararlanabilirsiniz.

Bank Asya Sanal Ticari Kart Nedir?

Sanal Ticari Kart, firmaların kendileri ve endüstri alanları aracılığı ile, bayilerde yapmış olduğu satışlarda alacak olduğu, nakit belge akışını düzenleyen kartlı ödeme sistemine verilen isimdir. Bayiler arasındaki mal alım satımlarında kullanacak olduğunuz bu sanal ticari kart sizlerin alım satımlarınızı daha kolay bir hale getirir.

Bank Asya Sanal Ticari Kart’ın Özellikleri

  • Sahip olduğunuz firmanızın satış ve tahsilat yapısını güvenli hale getirir.
  • Satış tutarları anlaşma tarihinde banka tarafından ödeneceği için geleceğe yönelik olarak yatırım yapmış olursunuz.
  • Çek senet ve ödeme kanallarına alternatif oluşturulan Sanal Ticari Kart sahibi işyerleri kart sahipleriyle firmaları takip edebilirler.
  • Mal ve hizmet satışını kolaylaştıran kampanyaları düzenleme imkanına sahip olurlar.
  • Nakit taşıma riskinizi aynı zamanda ortadan kaldırır ve cüzdanlarınızı hafifleştirir.
  • Farklı tarihlerde sunmuş olduğu ödeme kolaylıklarıyla, şubeye gitmenize gerek kalmadan işlemlerinizi, yalnızca saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ortak kart sistemi ile beraber ortadan kalkan çek, senet gibi havale masraflarını ortadan kaldırarak işlemlerinizi hızlandırır.
  • Bank Asya Sanal Ticari Kart ile artık alım satım işlerinde çileli günlerden uzak duracaksınız.

Bank Asya Sanal Ticari Kart’ına sahip olabilmek için internet sistem üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Online biçimde başvuru yaparak karta sahip olabilirsiniz. Sanal Ticati kart ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor ve başvuru yapmak istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz linke tıklayabilirsiniz. Bu şekilde konuyla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bank Asya Sanal Ticari Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top