BURGAN BANK EFT SAATLERİ

Burgan Bank kredi hesaplama

Sizde ödemelerinizi bankalar aracılığı ile yerine getiriyorsanız bu durumda başvurabileceğiniz yollardan biri havale diğeri ise EFT işlemidir. Eğer EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta EFT işlemini geçerli olan saatler arasında yerine getirmek olacaktır. Biz sizlere bu yazımızda Burgan Bank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizede Burgan Bank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bankalardan para transfer işlemini iki farklı yoldan yapabilirsiniz. Bu yollardan ilki eğer para göndermek istediğiniz banka hesabı ile sizin kullandığınız banka hesabı aynı ise bu durumda yapılacak olan para transferinin adı havale olmaktadır. Ancak para transferi yapacağınız banka hesabı ile sizin kullandığınız banka hesabından farklı ise bu durumda yapılan para transferine ise EFT yani elektronik fon transferi adı verilmektedir.

Burgan Bank EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta Burgan Bank EFT saatleridir. Eğer Burgan Bank EFT saatleri içinde EFT işlemini yerine getirmez iseniz para aktarma işlemi bir sonraki mesai gününe sarmaktadır. Sizde ödemelerinizi yapmak için ya da para transferini aynı gün içinde yerine getirmek istiyorsanız Burgan Bank EFT saatlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Burgan Bank EFT saatleri ise sabah 09.00 ve akşam 16.30 saatleri arasıdır. Eğer sizde EFT işlemini yapmak istiyor ve aynı gün içinde para transferini gerçekleştirmek istiyorsanız verilen saatler arasında işlem yapmanız gerekmektedir. Burgan Bank EFT işlemini herhangi bir Burgan Bank şubesinden ya da internet bankacılığı aracılığı ile yerine getirebilirsiniz.

Burgan Bank EFT işlemi için sizden alınacak olan ücretler şu şekildedir;

  • EFT işlemi için alınacak olan işlem ücreti EFT miktarı 25.000 TL üst sınıra kadar 5 TL olarak tahsil edilmektedir. Belirlenmiş olan üst limit miktarı aynı zamanda günlük yapabileceğiniz EFT miktarını da belli etmektedir. Aynı gün EFT çıkışı yapmak istiyorsanız bu durumda EFT işlemini sabah 09:00 ve akşam 16:30 saatleri arasında yapabilirsiniz. Ancak ileri tarih için EFT yapmak istiyorsanız bu durumda sabah 09:00 ve gece 00:00 saatleri arasında EFT işlemini yerine getirebilirsiniz.

Sizde Burgan Bank EFT işlemi hakkında bilgi sahibi olmak ve hangi saatler arasında EFT yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Burgan Bank Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top