BURGAN BANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

Burgan Bank kredi hesaplama

Günlük hayatımızı kolaylaştırmak adına birçok teknolojik eşya kullanmaktayız. Cep telefonları, bilgisayarlar ve artık neredeyse para yerini alan kredi kartları vb. eşyalar bu materyallerden bazılarıdır. Kredi kartları kullandığımız alanlar gün geçtikçe artmakta. Marketlerde, giyim sektöründe taksitli alışveriş yaparken, nakit avans çekimleri yaparken birçok işlemde kredi kartı kullanıyoruz. Yaklaşık her bankada gün geçtikçe kredi kartı hizmeti sunmakta ve her bankanın kendisine ayrı kredi kartları mevcut hale gelmektedir. Bu yazımızın devamında sizlere Burgan Bank kredi kartları, Burgan Bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, Burgan Bank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama ve kartım nerede gibi merak edilen konuları açıklayacak, Burganbank kredi kartı sistemine değineceğiz.

Burgan Bank Kredi Kartları Nelerdir?

Burgan Bank’ın 4 tip kredi kartı mevcuttur. Bu kartlar şu şekildedir;

  • Burgan Bonus
  • Burgan Bonus Plus
  • Burgan Bonus Platinum
  • Burgan Bonus Premium’dur.

Burgan Bonus Kredi Kartı Nedir?

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirilen her alışverişte bonus biriktirilen, taksitli alışverişlerde bonusların da kullanılabildiği, bonusların birikmesiyle Bonus Plus ve Bonus Premium kartlarına terfi edebildiğiniz bir Burganbank kredi kartı tipidir. (12 ayda 75 TL bonus biriktirdiğinizde Bonus kartınız Bonus Plus kredi kartına çevrilecektir.)

Burgan Bonus Plus Kredi Kartı Nedir?

Burgan Bonus kartının tüm özelliklerini taşıyan ve bonus karttan daha fazla bonus kazandıran ve daha fazla bonus biriktirdiğinizde Bonus Premium kartına terfi edebileceğiniz bir Burgan Bank kredi kartı tipidir.

(Son 12 ayda 150 TL bonus biriktirdiğiniz taktirde Bonus Plus kartınız Bonus Premium kredi kartına terfi eder.)

Burgan Bonus Premium Kredi Kartı Nedir?

Burgan Bonus Plus kredi kartından daha fazla bonus kazandıran bir Burgan Bank kredi kartı tipidir.

Burgan Bonus Platinum Kredi Kartı Nedir?

Burgan Bonus Plus kredi kartından daha fazla bonus kazandıran ve ayrıcalığı bol olan Burgan Bank kredi kartı tipidir.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok banka internet üzerinden kredi kartı başvuru işlemini gerçekleştirmektedir. Lakin Burgan Bank bu bankaların dışında kalan bir bankadır ve internet üzerinden kredi kartı başvuru işlemi almamaktadır. Bunun yerine kredi kartı başvurularınızı herhangi bir Burgan Bank şubesine giderek gerçekleştirebilirsiniz. Ve yukarıda belirttiğimiz kredi kartları tipleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu İle İlgili Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Burgan Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Burgan Bank kredi kartı başvuru sonucu veya Burgan Bank kredi kartı başvuru sonucu onaylanan kredi kartınızın durumu hakkında bilgi sahibi olmak için direkt olarak Burgan Bank şubelerine gidebilirsiniz ve Burgan Bank kredi kartı başvuru sonucu için müşteri temsilcisini (0850 222 8 222) arayarak kredi kartı referans numaranız veyahut T.C kimlik numaranız ile Burgan Bank kredi kartı başvuru sonucu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top