DENİZBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ

denizbank 2. el taşıt kredisi

Günümüzde ulaşım araçlarına bağımlı hale gelmiş durumdayız. Her bireyin istediği gibi herkes kendi aracının sahibi olmak ister. Ama alım gücü olmayan siz değerli bireyler için banka kuruluşlarının sağladığı düşük faiz ve vadeli taksit imkanı ile kredi almanızı kolaylaştırmışlardır. İşte bu gelişmiş banka kuruluşlarından olan Denizbank, kullanıcılarının araç sahibi olmalarını kolaylaştırmaktadır. Denizbank vermiş olduğu Denizbank 2. el taşıt kredisi ile aracı olmayan herkesi araç sahibi yapmayı hedeflemiştir.

Denizbank 2. El Taşıt Kredisi İçin Yapılması Gereken İşlemler Nelerdir?

Bildiğiniz gibi Denizbank, 2. el araç kredisi ile, araç sahibi olmakta zorlanan kişiler için, araç sahibi olmayı daha kolay hale getirmiştir. Bu kredi başvuru işlemleri 2 şekilde olmaktadır. Bir şube üzerinden birde internet şubesi üzerinden. Şube üzerinden yürütülen Denizbank 2. el araç kredisi işlemleri için birkaç belge talep edilmektedir. Bu belgeler şunlardır;

  1. Bireysel kredi başvuru formu
  2. Nüfus cüzdanı veya fotokopisi
  3. Gelir belgesi (ücrete tabii iseniz maaş bordrosu, serbest meslek veya esnaf iseniz son 3 yılın vergi levhası veya fotokopisi)

Gerekli olan durumlarda herhangi bir faturanın örneği, kira kontratı gibi birkaç bilgide talep edilmektedir.

Denizbank 2. El Taşıt Kredisi İnternet Üzerinden Başvuru İşlemi

Gelişen teknoloji sayesinde Denizbank internet şubesini kullanıcılarına sunmaktadır. Şubeler üzerinden yürütülen işlemlerin hemen hemen birçoğu da internet şubesi üzerinden yürütülmektedir. Denizbank 2. el taşıt kredisi başvurusu için T.C. kimlik numarasını ve cep telefonu numaranızı gerekli alana giriniz.  Bu sayede başvuru işleminizin internet üzerinden olan kısmını tamamlamış olursunuz.

2. el araç

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere ilgili alanlara gerekli bilgileri girerek devam butonuna tıklayınız. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak sizde internet üzerinden Denizbank 2. el araç kredi başvurunuzu yapmış olursunuz.

Denizbank 2. El Taşıt Kredisi Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top