Denizbank Business Kart

DENİZBANK KREDİ HESAPLAMA

Günümüzde alışveriş yapmak için dışarı çıktığımız zaman ihtiyaçlarımız olan ürünlerin yanında daha birçok ürün de dikkatimizi çekmekte, giderlerimiz de farkında olmadan artabilmektedir. Bu tür düzensiz harcamalar bütçemizi olumsuz etkileyebilmektedir. Ne kadar harcadığımızı kontrol edemezsek o ay içerisinde olmak üzere diğer ayları da etkileyen ekonomik sıkıntılara düşebiliyoruz. Bu durumların kontrol edilebilmesi ve harcamaların erteleyerek ödemelerinin de düzenli şekilde yapılabilmesi için en önemli finansal kuruluş olan bankalar, çözüm önerilerini hazırlamışlardır. Bu çözüm önerileri kredi ürünleri, kredi kartı ürünleri gibi birçok şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünlerin kullanıcıları da kayda değer bir sayıya ve değere ulaşmıştır.

Kredi kartı hizmeti veren kuruluşlardan birisi de Denizbank olarak göze çarpmaktadır. Denizbank 1951 yılında o dönem içerisinde yeni gelişim gösteren denizcilik sektörüne finansal destek sağlamak amacıyla kurulmuş olsa da 1992 yılında Emlak Bankası ile birleşmiştir. 2012 yılından itibaren de Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank Of Russia Bankası’na ait özel mevduat bankasıdır. Banka bireysel bankacılık, kurumsal bankacılık, KOBİ bankacılığı, emekli bankacılığı, altın bankacılığı, tarım bankacılığı, ticari bankacılık hizmetlerinin yanı sıra kredi hizmetleri, kredi kartı hizmetleri, yatırım hizmetleri gibi toplumun her kesimine hitap eden kullanışlı ürünlerle alanında başarılı bir kuruluş olarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Bu yazımızda kurumsal bankacılık hizmetleri başlığında yer alan ve bu alanda alt ürünlerden biri olan Denizbank Business Kart hakkında ayrıntılı bilgileri bulabileceksiniz.

Denizbank Business Kart Nedir?

Denizbank Business Kart, kurumsal bankacılık hizmetlerinde kullanabileceğiniz, şirketiniz adına yapacağınız yurtiçi ve yurtdışı harcamaları nakit taşıma riski olmadan karşılayabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz yetkiler dahilinde istenen sayıda personele çıkartabileceğiniz Denizbank Business Kart ile harcamaları sistemli bir şekilde takip etme şansına sahip olacaksınız. Şirket yönetici ve çalışanlarının yurtiçinde ve yurtdışında şirketle ilgili bütün harcamalarını yapabilecekleri, şirketle ilgili harcamaları kontrol altına alabildikleri kredi kartıdır.

Denizbank Business Kartın avantajlarından bahsedecek olursak; personelinizin nakit avans verilmesi ihtiyacını en aza indirir. Güvenli harcama imkanı sağlar, nakit, çek taşıma sorununuzu ortadan kaldırır. Nakit çekim avantajı ile acil nakit ihtiyacınıza ilaç olur. Yurt dışında anlaşmalı otellerde ayrıcalıklı hizmet alma imkanını size sunar. Aynı zamanda rezervasyon ve indirim kolaylıkları da sağlar. Denizbank Business Karta sahip olmak için yapmanız gereken; standart kredi kartı başvurusunda gerekli olan belgelerin yanı sıra, şirket ya da kurumsal anlamda iş hayatınızı kanıtlayan birkaç belge ile başvuru işlemlerini tamamlamanızdır. Kart sahibi olmak için en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek kredi kartı başvuru işlemlerini yapmanız gerekmektedir.

Denizbank Business Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top