Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank Çalışma Saatleri

Bankaların belirlemiş olduğu çalışma saatleri bulunmaktadır. Bu çalışma saatleri dışında bankalar hizmet vermemektedir. Bu yazımızda DenizBank Çalışma Saatlerinden bahsedeceğiz. DenizBank Çalışma Saatlerini öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Denizbank Çalışma Saatleri

DenizBank şubeleri hizmet vermeye sabah saat 09.00’da başlamaktadır. 9.00 – 12.30 saatleri arasında hizmet veren banka, 12.30 – 13.30 saatleri arasında ise öğle molası vermektedir. Öğle molasından sonra banka 13.30’dan saat 17.00’a kadar hizmet vermeye devam etmektedir.

DenizBank çalışma saatleri dışında da banka işlemlerinizi yapmak için bankaya ulaşabilirsiniz. Ulaşmak için bankanın telefon bankacılığını, internet bankacılığını, mobil bankacılığı ve fastPay uygulamasını kullanabilirsiniz. Özellikle mobil, internet bankacılığı ve fastPay uygulaması üzerinden 7/24 işlem yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemleri de bu uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Bankanın çalışma saatleri içerisinde müsait olmayabilirsiniz. Bu sebeple istediğiniz tarih ve saatte istediğiniz yerden internet üzerinden banka işlemlerinizi halledebilirsiniz. Şubeye gidip sıra bekleme zahmetinde de bulunmazsınız. Sadece birkaç tuşla banka işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Denizbank İletişim

DenizBank, ÖnceMüşteri prensibi ile hareket eden bir kuruluştur. Hizmetleri esnasında ilk olarak müşteriyi düşünüp ona göre hareket eder. DenizBank iletişim kanalları da bu sebeple genişletilmiş ve profesyonel hizmet verir niteliktedir.

DenizBank iletişim kanalları arasında en çok kullanılan Telefon Bankacılığıdır. DenizBank ile iletişim kurmak isteyen herkes 444 0 800 veya 0850 222 0 800 numaralı telefonları kullanabilir. Telefon bankacılığının numaraları bunlardır. İşlemlerinizin çoğunu bu numaralar üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca DenizBank Önce Müşteri hattını da arayabilirsiniz. 444 0 801 Önce Müşteri numarasıdır.

Scroll to Top