Denizbank Kaptan Hesabı Nasıl Açılır?

Denizbank Kredi Başvuru Sonucu

Bireylerin birikimlerini değerlendirme ve yatırım gerçekleştirme isteklerini bankalar gözardı etmemiş ve her birisi birbirine benzer ürünleri farklı avantajlar ile bireylere sunmuşlardır. Denizbank Kaptan Hesabı da birikimlerini değerlendirmek isteyen halkın dikkatini çekmektedir. Yazımızda Denizbank Kaptan Hesabı nasıl açılır sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Denizbank Kaptan Hesabı Nedir?

Birikimlerinizin daha fazla değerlenmesini sağlayan Denizbank’ın oluşturmuş olduğu bir hesap türüdür. Hesabınıza para girişi sağlandığı sürece daha önceden yapmış olduğunuz yönlendirme aracılığı ile hesabınızda bulunan parayı gecelik vadeli mevduat, Deniz portföy kısa vadeli borçlanma araçları gibi alanlarda döviz olarak değerlendirmekte olan ve birikiminize her geçen gün daha fazla değer katan bir hesap türüdür.

Denizbank Kaptan Hesabı Özellikleri

  • Denizbank Kaptan Hesabı sadece birikimlerinize değer kazandırmak ile kalmayıp aynı zamanda otomatik ödeme talimatı vermiş olduğunuz faturalarınızın ya da kredi kartı gibi ödemelerinizin son ödeme tarihi geçmeden zamanında yapılmasını sağlayarak size zaman kazandırmaktadır.
  • En az 1.000 TL olmak şartı ile sizin belirleyecek olduğunuz bir tutar vadesiz mevduat hesabınızda günlük nakit ihtiyacınızı karşılayabilmek için bekletilmektedir. 1.000 TL dışında bulunan para sizin daha önceden gerçekleştirmiş olduğunuz tercihe göre döviz, kısa vadeli portföy mevduat araçları ya da gecelik mevduat hesaplarında değerlendirilmektedir.
  • Eğer Denizbank ATM’lerinden nakit para çekmek istediğinizde yeterli bakiye miktarınız yok ise fon veya döviz bozdurma işlemini gerçekleştirmenize hiçbir şekilde gerek kalmazken bu işlem otomatik fon ve döviz bozum işlemi olarak gerçekleşmektedir. Otomatik fon ve döviz işlemi sayesinde bakiyeniz kadar para çekme limitine sahip olabilmektesiniz.
  • Herhangi bir alışverişiniz esnasında vadesiz banka kartı hesabınızda yeterli miktarda bakiye bulunmadığı takdirde otomatik fon bozum özelliği aracılığı ile bakiyeniz kadar alışveriş imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Vadeli mevduat hesaplarının 100.000 TL’si Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından sigorta altına alınmaktadır.

Denizbank Kaptan Hesaba Nasıl Başvurulur?

Denizbank Kaptan Hesabı başvurusu gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak size en yakın Denizbank şubelerine giderek ilgili personelden yardım alabilirsiniz.

AçıkDeniz telefon bankacılığı aracılığı ile 444 0 800 telefon numarasını arayarak görevli müşteri temsilcisinin desteği ile de Kaptan Hesabına başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

AçıkDeniz internet bankacılığı başvurular sekmesi aracılığı ile de Denizbank Kaptan Hesabı başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

Denizbank Kaptan Hesap Başvuru Şartları

Denizbank aracılığı ile kaptan hesap açtırmak istiyorsanız öncelikli olarak 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Ardından nüfus cüzdanı, yer (ikametgah) belgesi, maaş bordrosu (gelir belgesi) gibi belgeler ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz size zaman kazandıracaktır. Denizbank gerekli gördüğü takdirde başka belgeleri isteme hakkını saklı tutmaktadır.

Eğer siz de birikiminizi güvenilir bir yönetim aracılığı ile değerlendirmek istiyorsanız Denizbank Kaptan Hesabı sizler için büyük avantajlar sağlayacaktır.

Size En Yakın Denizbank Şubesi İçin TIKLAYINIZ!

AçıkDeniz İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top