DENİZBANK NET KART

DENİZBANK KREDİ HESAPLAMA

Bankalar müşteri sayılarını arttırmak için ve daha fazla müşteriye ulaşabilmek adına pek çok farklı alanda kredi kartı seçeneği sunuyor. Denizbank’ta bu bankalar arasında yerini almıştır. Denizbank’ın sunduğu kart hizmetlerine bir yenisi eklenmiştir. Bu kartın adı ise Denizbank Net Kart‘tır. Sizde Denizbank Net Kart hakkında bilgi sahibi olmak ve bu kartın başvuru işlemlerini öğrenmek istiyorsanız bu alanda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca biz sizlere bu alanda Net Kart ayrıcalıkları ve başvuru noktaları hakkında da bilgi vereceğiz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıda yer alan bölümü okumalısınız.

Denizbank Net Kart Nasıl Alınır?

Net Kart Denizbank müşterilerinin hizmetine sunulan bir kredi kartıdır. Bu kart ile artık sizde kart aidatı ödeme derdinden kurtulacaksınız. Bu kartı kullanan müşteriler her yıl bir kere alınacak olan kart ücretine tabi değildir. Bunun yanında Denizbank Net Kart’ın sunmuş olduğu avantajlar ise şu şekildedir;

  • Yıllık kart aidatı olmayan bir kredi kartıdır.
  • Yalnızca Net Kart sahiplerine özel masrafsız, uygun faiz oranları ile 9 ay vadeli taksitli nakit avans imkanını kart sahiplerine sunmaktadır.

Net Kart için başvuru noktaları ise şu şekildedir;

  • SMS yoluyla ner kart başvurusu yapabilirsiniz. NET yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 3280’e gönderebilirsiniz.
  • Denizbank internet bankacılığından, telefon bankacılığından ve Denizbank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.
  • Ayrıca tüm Denizbank ATM’lerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank Net Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top