FİNANSBANK CARDFİNANS

CARDFİNANS

Günümüz şartlarında nakit para üzerinden alışveriş yapmak oldukça güç bir hal almaktadır. Artan fatura ve giderler ailelerin bellerini bükmektedir. Bu sebeple vatandaşlar kredi kartlarına başvuruyorlar, kredi kartları sayesinde alacak oldukları ürünleri aylık olarak eşit taksitler halinde alabiliyorlar. Çoğu bankanın kredi kartı bulunmaktadır, hatta çeşitli kesimlere hitap eden kredi kartları bile vardır. Finansbank çeşitli kredi kartı türlerini vatandaşlarda sunan bankalardan biridir. Finansbank Cardfinans adı altında sunmuş olduğu çeşitli kredi kartlarının her birine farklı özellikler ve kampanyalar düzenlemektedir. Şimdi size aşağıdaki yazımızda Cardfinans kredi kartlarını açıklayacağız.

Finansbank Cardfinans Özellikleri Nelerdir?

  • Finansbank Cardfinans

Finansbank Cardfinans kredi kartı sayesinde 1500 TL’ye varan hediye para sayesinde yapacak olduğunuz alışverişi bedavaya getirme fırsatı sizdedir. Anında kredi özelliği sayesinde direk para çekebilirsiniz. Ücretsiz taksitli nakit avans özelliği sayesinde 7/24 nakit para çekebilir 6 ya da 9 taksitle ödeyebilirsiniz ve 100 TL üzeri harcamalarınızda ödemeyi 1 ay sonraki ekstreye erteleme şansını yakalayabilirsiniz.

  • Finansbank Cardfinans XTRA

Cardfinans XTRA sayesinde 1.500’ü aşkın marka ve 250.000’in üstünde anlaşmalı alışveriş merkezlerinde size uygun fırsatlar ve başınızı döndürecek kampanyalar sizleri bekliyor. Ayrıca hediye para puan kampanyasına üye işyerlerinde yapacak olduğunuz alışverişlerde hediye para puan tutarı kadarını bedavaya getirme şansı da sizlerle.

Cardfinans XTRA sahipleri yıl sonuna kadar yurtdışında yapacak oldukları alışveriş ve harcamalar döviz karşılığı olması koşulu ile 3 taksit imkanını sizlere sunuyor. Bu kampanyaya dahil olmak için tek yapmanız gereken işlem 0850 222 0 900 numaralı Finansbank telefon bankacılığını arayarak kampanyaya dahil olmak istediğinizi beyan etmektir.

Cardfinans XTRA kart sahipleri İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yıl sonuna kadar 150 TL ve üzeri döviz karşılığı duty free harcamalarınızda size 3 taksit fırsatı sunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için sadece 0850 222 0 900 numaralı Finansbank telefon bankacılığını arayarak katılmak istediğinizi belirtiniz.

Cardfinans XTRA sayesinde kazandığınız para puanları üye olunan işyerlerinde kullanabilir ya da uçak bileti alabilirsiniz. Ayrıca alacak olduğunuz uçak bileti 3 kat daha fazla değer görür.

xtra

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi gerekli alanlara cep telefonu ve T.C. kimlik numaranızı girerek Cardfinans XTRA internet başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak başvuru işlemini hemen başlayabilirsiniz.

Cardfinans XTRA Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

  • Finansbank Cardfinans Emekli

Emekli maaşını Finansbank üzerinden alan Cardfinans emekli kart sahiplerini birçok kampanya ve ucuzluk bekliyor. Finansbank pos cihazları üzerinden yapacakları alışverişlerde % 5 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Yine emekli maaşını Finansbank üzerinden alan emekli vatandaşlarımızı eczanelerden yapacakları alışverişlerde % 5 indirim bekliyor, ancak bu indirim en fazla aylık 15 TL ile sınırlıdır. Eğitim ve sağlık sektöründe de emekli kart ayrıcalığı sizlerle 1 yıl boyunca tek çekim üzerinden 100 TL ve üzeri harcamalarında 8 TL ücret ile 3 ay vade farksız taksit imkanını vatandaşlara sunuyor. Finansbank Cardfinans emekli kart başvurusu için telefonunuzun mesaj bölümünden EMEKLİ yazıp 2273’e kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.

Finansbank Cardfinans İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top