FİNANSBANK FİX CARD

Kredi kartı ülkemizde oldukça fazla olarak kullanılmaktadır. Hemen hemen her ailenin cebinde kredi kartı bulunmaktadır. Kredi kartları tartışmasız olarak alım gücünü arttırır. Ödeme işleminde de taksit gibi bir kolaylık sağlar, hatta anlaşmalı mağazalarda veya marketlerde indirim gibi kampanyalar da düzenlenir. Kredi kartlarında yeni moda ise kredi kartlarının türleridir. Kredi kartları artık her kesime hitap etmektir. Finansbank Fix Card da bu kredi kartlarından biridir. Fix Card sayesinde uygun taksit imkanları ile anlaşmalı işyerlerinden indirimlerden ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Şimdi siz değerli okurlarımıza aşağıdaki yazımızda Finansbank Fix Card hakkında bilgi vereceğiz.

Finansbank Fix Card Özellikleri Nelerdir?

Finansbank Fix Card bünyesinde bulundurduğu kampanyalar sayesinde kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Fix Card pos cihazı bulunan 1.500’ü aşkın marka ve 250.000’in üzerinde işyerinde düzenlenen kampanyalardan yararlanırsınız. Fix Card mükemmel bir özelliği de bünyesinde bulunduruyor. Hem banka kartı hem kredi kartı olarak kullanılabilen Fix Card sayesinde ister banka hesabınızdan ister kredi kartı özelliğinden alışverişinizi yapabilirsiniz. Kartın ön yüzünde kredi kartı numaranız arka yüzünde ise banka kartı numaranız bulunmaktadır. Üstelik Fix Card diğer kredi kartlarının aksine hala yıllık aidat ücreti almamaktadır. Eşsiz teknolojiyi de bünyesinde barındıran Fix Card 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde kartı okuyucuya yaklaştırarak ödemenizi kolayca yapabilmenizi sağlar. Bu mükemmel özelliklere sahip Fix Card’a sahip olmak artık çok kolay. Telefonlarınızın mesaj bölümüne T.C. kimlik numaranızı yazıp 3457’ye kısa mesaj atarak başvuru sürecini başlatabilirsiniz ya da bildiğiniz üzere çağımız internet çağı olarak adlandırılmaktadır. İnternet üzerinden fatura ödemeden tutun da vergi borcu sorgulamaya kadar hemen hemen her türlü işlemlerinizi yapabilirsiniz. İşte bu işlemlerden biri de Fix Card başvuru işlemidir. Finansbank resmi internet sitesi üzerinden olan bu başvuru işlemi sizin şube üzerinde zaman kaybetmenizi engellemektedir.

fic card

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi ilgili bölümlere T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve sayfada bulunan güvenlik kodunu girerek gönder butonuna tıklayınız. Bu kadar kısa işlem sayesinde Finansbank Fix Card başvuru sürecini internet üzerinden başlatabilirsiniz. Siz değerli okurlarımıza aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Finansbank resmi internet sitesi üzerinden Finansbank Fix Card başvuru işlemini yapabilirsiniz.

Finansbank Fix Card Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz