FİNANSBANK HEMŞİRE KART

Ülkemizde kredi kartı kullanımı oldukça fazladır. Bu yüzden banka kuruluşları kredi kartı türlerini arttırmışlardır. Vatandaşlar nakit ürün alımı yerine kredi kartı üzerinden eşit taksitlere böldürerek aylık olarak ödemeyi daha çok seçmeye başladılar. Bu sayede de banka kuruluşları kredi kartı türleri bakımından yarışa girmiş vaziyettedir. Artık kredi kartları her kesime hitap etmiş oluyor. Finansbank ülkemizde bir ilke imza atarak Finansbank Hemşire Kart’ı kullanıcılarına sunmuştur. Hemşire kart kullanan kesim adından belli olduğu gibi hemşireler, ebeler ve genel olarak sağlık çalışanlarıdır. Hemşire kart size yapacak olduğunuz alışverişlerde kendi bünyesine özel kampanyalar ve indirimler sağlar. Şimdi siz değerli okurlarımıza aşağıdaki yazımızda Hemşire Kart’ı anlatacağız.

Finansbank Hemşire Kart’ın Özellikleri Nelerdir?

Hemşire, ebe gibi sağlık çalışanlarına hitap eden bu kart sayesinde sağlık sektöründe çalışan vatandaşlarımıza Finansbank destek olmaktadır. Hemşire Kart’ın yıllık aidat ücreti bulunmaktadır. Hemşire Kart’ın eşsiz özellikleri sayesinde sağlık çalışanları artık kendilerini daha da özel hissediyorlar. Siz de diğer hemşireler arasında ayrıcalık sahibi olabilirsiniz. Hemşire kart e-posta özelliği ile anında ödeme kolaylığı, harcamalarınıza limit uyarısı gibi özelliklerle hayatınızı kolaylaştırır. Kuru temizleme, sosyal asist, acil asist gibi özellikleri siz ayrıcalıklı hemşirelere sunmaktadır. Hemşire Kart’ın özellikleri bunlarla da sınırlı değil.

Hemşire Kart siz değerli hemşirelerimizin geleceğini de düşünmektedir. Araba, gayrimenkul almak ya da geleceğiniz için yatırım yapmaya karar verdiğinizde faizsiz ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi de hemşirelerimize sunulmaktadır. Hemşire Kart başvuru işlemi de çok kolay. Bildiğiniz gibi internet üzerinden birçok işlemi yapabilmekteyiz. Bu işlemlerin içine Finansbank Hemşire Kart başvurusu da dahil edilmiştir. Finansbank resmi internet sitesinden yapılan bu işlem internet erişiminiz olması dahilinde saniyelerinizi almaktadır.

hemşire kart

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve sayfa üzerinde bulunan güvenlik kodunu ilgili alanlara doldurmanız halinde gönder butonuna tıklayınız ve Finansbank Hemşire Kart başvuru işlemini tamamlayın. Birazdan aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Finansbank resmi internet sitesi üzerinden Finansbank Hemşire Kart başvuru işlemini yapabilirsiniz.

Finansbank Hemşire Kart Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz