CARDFİNANS

FİNANSBANK ORTAK MARKALI KARTLAR

Finansbank bir yenilik daha yaparak Finansbank ortak markalı kartlar adı altında Trabzonspor, Bursaspor ve Fenerbahçe taraftarlarına yönelik kampanyalı kredi kartlarını devreye sokmuştur. Finansbank stadlarda bilet alımında kolaylıktan tutun takımların lisanslı ürünlerinin satıldığı mağazalarda uygun taksit ve indirim fırsatları takımlarını destekleyen değerli Finansbank müşterilerini beklemektedir. Şimdi siz değerli okurlarımıza aşağıdaki yazımızda Finansbank ortak markalı kartların özelliklerini açıklayacağız.

Finansbank Ortak Markalı Kartların Özellikleri Nelerdir?

  • Fenerbahçe CardFinans Özellikleri Nelerdir?

Fenerbahçe CardFinans Fenerbahçe taraftarları için özel olarak hazırlanmış bir kredi kartıdır. Fenerbahçe taraftarı için hazırlanan bu kart sayesinde takımını destekleyen ve Fenerbahçe CardFinans sahibi olan vatandaşları birçok ayrıcalıklı kampanyalar beklemektedir. Bu kampanyalardan bazıları şunlardır; Fenerbahçe spor kompleksinde yapılan tüm maçlarda öncelikli olarak bilet alma şansına sahipsiniz. Fenerium mağazalarında Fenerbahçe CardFinans Platinum kartına % 10, Fenerbahçe CardFinans Gold kartına ise % 5 oranında indirim uygulanmaktadır. Ayrıca diğer anlaşmalı işyerleri ile % 10’a varan indirimlerin sahibi olabilirsiniz.

  • CardFinans Bursaspor Özellikleri Nelerdir?

CardFinans Bursaspor sahibi olan Bursaspor taraftarlarına yönelik küçümsenmeyecek derecede kampanyalar Finansbank tarafından düzenlenmektedir. Şimdi size CardFinans Bursaspor özelliklerinden bahsedeceğiz. CardFinans Bursaspor ile yapacak olduğunuz alışverişlerinizde ek bir ücret alınmadan belli bir kısmı Bursaspor kulübüne gelir olarak gitmektedir. CardFinans Bursaspor CardFinans’ın tüm özelliklerine sahiptir, ayrıca acil asist ve sosyal asist işlemlerinden faydalanabilirsiniz. CardFinans Bursaspor’a sahibi olmak için 0850 222 0 900 numaralı CardFinans çağrı merkezine başvuru yapabilirsiniz.

  • CardFinans Trabzonspor Özellikleri Nelerdir?

Finansbank CardFinans Trabzonspor sayesinde çeşitli mağazalarda uygun indirim ve taksit imkanlarından faydalanırsınız. Üstelik yaptığınız harcamalardan ek bir ücret alınmadan belli bir kısmı tutmuş olduğunuz takıma destek olarak gitmektedir. CardFinans Trabzonspor CardFinans’ın bütün avantajlarına sahiptir. Ayrıca acil asist ve sosyal asist hizmetlerinden faydalanma şansına sahipsiniz. CardFinans Trabzonspor’a sahibi olmak için 0850 222 0 900 numralı Finansbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz Finansbank ortak markalı kartların başvurularını aynı zamanda Finansbank resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. ortak kartlar

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere ilgili alanlara T.C. kimlik numarası, cep telefonu, başvurulan ürün ve sayfa üzerinde bulunan güvenlik kodunu doldurarak hemen başvur butonunu tıklamanız yeterlidir. İnternetin getirmiş olduğu kolaylıklardan biri olan bu başvuru sistemi sayesinde şube üzerinde vakit kaybetmeniz ortadan kalkmış durumdadır. Şimdi size aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Finansbank ortak markalı kartların internet başvurusu işlemini yapabilirsiniz.,

Finansbank Ortak Markalı Kartların Başvuru işlemleri İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top