Halk Bankası Müşteri Hizmetleri

halkbank

Ülkemizde bankacılık sektörü dünya trendlerinden etkilenmektedir. Bu trendler ile gelişim ve değişim gösteren ülkemizdeki bankalar her geçen gün de artmaktadır. Bu yazımızda sizlere bahsedeceğimiz bir banka olan Halk Bankası, ülkemizde devlet tarafından kurulan, en eski bankalardan biridir. Tamamen yerli sermayeli olan Halk Bankası, Cumhuriyet döneminde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emri ile kurulmuştur. Devletin ilk bankası olan Halk Bankası kurulduğu 1933 yılından beri de müşterilerine hizmet vermektedir.

Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren bankalar, müşterilerin kaliteli ve hızlı hizmet götürmek amacı ile birçok yoldan ulaşmaktadırlar. Çoğu bankanın müşterileri işlem yapabilsin diye her il , ilçe ve kasabada şubeleri bulunur. Fakat engelli veya yaşlı kişilerin şubelere gelememesi göz önünde bulundurulunca bu konuda başka yöntemler de geliştirilmiştir. Bankaların müşterileri, şubeler haricinde ATM’ler ile de birçok işlem yapabilirler. Bunun yanında internet bankacılığı da birçok bankanın hizmetleri arasında yer almaktadır. Akıllı telefonu bulunan kişilerin indirdikleri mobil uygulamalar ile de kişiler bankadan hizmet alabilirler. Bir de bazı durumlarda bir banka yetkilisi ile görüşmeyi gerektiren durumlar vardır. İşte bu tür durumlarda eğer banka şubesine gidemeyecek durumdaysanız bankaların telefon bankacılığı uygulaması ile hizmet alabilirsiniz. Bankaların telefonlar aracılığı ile 7 gün 24 saat ücretsiz olarak verdikleri bu hizmet ile ATM veya banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi halledebilirsiniiz. Bu yazımızda ise sizlere telefon bankacılığı hizmeti veren bir banka olan Halk Bankası Müşteri Hizmetleri ile ilgili ayrıntıları paylaşacağız.

Halk Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

Halk Bankası kendi bünyesinde müşterilerin sunduğu telefon bankacılığı hizmeti ile işlemlerin yapılmasına olanak verir. Halk Bankası bünyesinde ” Halk Bankası diyalog”, ” Halk Bankası kobi diyalog ” ve Paraf kart sahipleri için ayrı ayrı hizmete sunduğu telefon bankacılığı uygulaması ile müşterilerinden tam not almaktadır.

Halk Bankası Dialog

Halk Bankası Dialog ile Halk Bankasında hesabı bulunan tüm müşteriler ücretsiz olarak hizmet alırlar. Birçok bankanın müşteri hizmetleri sadece yurt içinde hizmet verirken Halk Bankası müşteri hizmetleri hem yurt içinde hem de yurt dışında bulunan müşterilerine hizmet sağlar. Halk Bankası Dialog; hem sabit telefonlardan hem de cep telefonlarından aranabilir. Türkiye’de bulunan Halk Bankası müşterileri 0850 222 0 400 veya 444 0 400 ‘ü arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirler.

Yurt dışından yapılan aramalarda ise  0090 850 222 0 400 numarayı tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirler.

Şayet Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden arama yapacaksanız bu durumda 0850 222 0 400 veya 444 0 400 ‘ü arayarak ulaşabilirsiniz. İster sabit hatlardan ve isterseniz de GSM operatörlerinden arama yapabilirsiniz.

Halk Bank Dialog ile kayıp çalıntı, şifre işlemleri, bilgi sorma, bakiye kontrolü, kart başvurusu, kart iptali, Halk Bankası ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi alma ve daha fazlası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Halk Bankası Kobi Dialog

Halk Bankasının bünyesinde bulunan Kobilere özel olarak oluşturduğu Halk Bank Kobi Dialog ile 7 gün 24 saat yardımcı olur. Bu müşteri hizmetleri sadece Halk Bank Kobilerine özel olarak kurulmuştur. Halk Bank Kobi Dialog hizmeti ile Kobilere özel finansman desteği ile ilgi bilgiler verilmektedir. Buna ek olarak Halk Bankası Kobilere özel verilen ” Assistance” desteği ile Kobilerin birçok problemine çözüm bulunmaya çalışılır. Halk Bank Kobi Dialog hizmeti kapsamında Kobilere; iş yeri yardımı, bilgi hizmetleri, organizasyon servisleri ve bilgi hattı gibi başlıklar altına geniş çaplı bir yardım skalası bulunur.

Halk Bank Kobi Dialog Müşteri Hizmetleri numarası Türkiye için 0850 222 0 401 veya 444 0 401 iken; Yurt dışından aramak isteyen Kobiler ise +90 850 222 0 401 veya +90 444 0 401 arayarak ulaşabilirler.

Paraf Müşteri Hizmetleri

Halk Bankası bünyesinde bulunan Paraf kart sahibiyseniz bu durumda Halk Bank Dialog ile müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve her türlü işlemi yapabilirsiniz. Türkiye’de bulunan Halk Bankası Paraf kart müşterileri 0850 222 0 400 veya 444 0 400 ‘ü arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirler.

Halk Bankası Mutlu Müşteri Merkezi

Halk Bankası bünyesinde hesap veya kart sahibi olan kişilerin tüm görüş ve önerilerinin iletebildikleri bir merkez olan Halk Bankası Mutlu Müşteri Merkezine ulaşmak çok kolay. Türkiye’de bulunan Halk Bankası müşterileri 0850 222 0 400 veya 444 0 400 numaralarından Halk Bankası Dialog müşteri hizmetlerini arayıp sesli yanıt sisteminde 5 numaralı seçeneğe tıklayarak Halk Bankası Mutlu Müşteri Merkezine ulaşabilirler. Ya da Halk Bankası Mutlu Müşteri Merkezine ulaşmak için Halk Bankası resmi sitesine giriş yaparak da yapabilirler. Halk Bankası Mutlu Müşteri Merkezine ulaşmanız için aşağıda bir bağlantı paylaştık.

Halk Bankası Dialog İle İlgili Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Halk Bankası Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Halk Bank Kobi Dialog Müşteri Hizmetleri İle İlgili Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Halk BankKobi Resmi Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Halk Bankası Paraf Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Halk Bankası Mutlu Müşteri Merkezine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top