HCBS İNTERNET BANKACILIĞI

HSBC KREDİ HESAPLAMA

Bankacılık işlemlerinizi yapmak için sürekli bankaya gitmek istemiyor olabilirsiniz. Fakat bundan birkaç yıl önce bankadaki işlemlerinizi yapmak için hiçbir şansınız yoktu. Mecburi olarak bankaya gitmek ve işlemlerinizi bankada yapmak zorunda kalırdınız. Üstelik işlemlerinizi yapmak için banka sıralarında sürekli olarak bir bekleyiş içinde olmanız gerekiyordu. Ancak bu bekleyiş sırasında gün içinde yapmanız gereken tüm işleri de bir kenara atmanız gerekirdi. Özellikle de çalışan kişiler için maalesef banka sıralarında beklemek daha büyük ızdırap oluyordu. Tabii ki bu büyük ızdırabın bir çıkar yolu bulundu.

HSBC, Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alıyor. Bu büyük banka müşterilerini sürekli olarak bankanın yollarında görmek yerine onları HSBC internet bankacılığı ile tanıştırıyor. HSBC internet bankacılığı ile birlikte artık sizde HSBC şubelerinden yapabileceğiniz birçok işlemi yerine getirebilirsiniz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak ve işlem yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

HSBC İnternet Bankacılığı Nedir?

HSBC internet bankacılığını, günlük hayatınızın her anında kendi ekonominizi planlayabileceğiniz, özel, kolay ve ulaşılabilir bir asistan olarak kullanabilirsiniz. Bu doğrultuda, müşterilerimizin vadesiz hesap hareketlerini ve kredi kartı harcamalarını analiz eden, sınıflandıran ve gelecek günler için gelir/gider dengesini öngörerek, müşterilerimizin günlük ekonomisini planlamaya yardımcı olabilecek. Ayrıca HSBC kredi notu öğrenme işlemlerini de HSBC internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece HSBC kredilerine başvuru hakkında bir değerlendirme yapabilirsiniz.

HSBC bankası internet bankacılığını size çok hızlı bir şekilde sunuyor. Kolay ve basit birkaç işlem sonunda internet bankacılığı şifresi edinebilirsiniz. Kredi kartınızın ya da HSBC banka kartınızın son 6 hanesini girerek, anında şifrenizi alabilirsiniz. Ayrıca HCBC hesabınızı açtıktan sonra internet bankacılığı şifrelerinizi oluşturabilirsiniz. Böylece kredi kartınızın ekstresini görüntüleyebilir, istediğiniz dönem için ne kadar harcama yaptığınızın bilgisine ulaşabilir ya da toplam harcamanın ne kadar olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte HSBC internet bankacılığı sistemine dahil olarak hesabınızdaki toplam vadeli TL, vadesiz TL, yatırım, vadeli döviz ve vadesiz döviz miktarlarını izleyebilirsiniz. Bunların yanında internet bankacılığı sistemini kullanarak bir başka hesaba para aktarabilirsiniz. Havale, EFT sistemleri ile başka hesaplara para gönderebilir, kendi hesaplarınız arasında gönderi yapabilirsiniz. HSBC internet şubesi sistemini kullanarak yatırım seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

HSBC İnternet Bankacılığına Giriş Nasıl Yapılır?

Size vereceğimiz linke tıkladıktan sonra kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek internet bankacılığı girişinizi yapabilirsiniz. En son işlem olarak Devam butonuna tıklayınız ve istediğiniz işlemi gerçekleştiriniz.

3

HSBC İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top