HSBC Bank Advance

HSBC Bank Advance

Vatandaşlarımızın en büyük alışveriş kaynaklarından biri olan kredi kartları ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. Çünkü nakitsel olarak harcama yapmak oldukça zor olmaktadır. Vatandaşlarımız ay ortası ve ay sonundaki ödemeleri dikkate almak zorundadır. İşte nakit parayı kullanamama ihtiyacından kredi kartlarına ilgi artmış durumdadır. Kredi kartları sayesinde alacak oldukları ürünü ya da herhangi bir malı taksitlendirerek sahip olmak büyük kolaylık olmuştur. Ülkemizde varlık gösteren banka kuruluşlarından biri olan HSBC kuruluşu; kredi kartı, kredi türü, banka kartları gibi sağlamış olduğu çeşitli hizmetler sayesinde kullanıcısının ilgisini çekmiş durumdadır. HSBC tasarlamış olduğu kredi kartları sayesinde her kesimden vatandaşlarımıza hitap etmektedir. HSBC Bank Advance adı altında kullanıma sunduğu kredi kartı da kullanıcısının yüzünü güldürmektedir. HSBC Bankası Advance kredi kartı sayesinde birçok özellikten ve ayrıcalıktan yararlanırsınız. Aşağıdaki yazımızda siz değerli okurlarımıza HSBC Bank Advance isimli kredi kartının özelliklerinden bahsedeceğiz.

HSBC Bank Advance Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?

Kredi kartları alışveriş esnasında taksit gibi ayrıcalıklar sağlamaktadır. Bir başka ayrıcalık ise kullanmış olduğunuz kredi kartına üye işyerlerinde, farklı özelliklerden faydalanabilirsiniz. HSBC Bankası Advance kredi kartı sayesinde ülkemiz sınırları içerisinde tek çekim olarak yaptığınız tüm harcamalarda ücretsiz 6 taksit imkanı sizlerledir. HSBC’ye üye işyerlerinden daha fazla taksit ve uygun indirim fırsatları sizlerledir. Sanal alışveriş ortamı ülkemizde oldukça ilgi görmektedir. HSBC Bank Advance kart ile internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde % 10 oranında indirim fırsatı da sizlerle. Alışverişlerde kazanmış olduğunuz nakit puanlarınızı 2 ile çarparak tatilpuan olarak kullanabilirsiniz. İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlarda bulunan HSBC Club Lounge’da indirimli giriş ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

İşte yukarıdaki bu özellikler sayesinde HSBC Bankası Advance ayrıcalıklarına siz de sahip olursunuz. Üstelik bu kredi kartına başvuru yapmak da çok basit. Çağımızın hiper iletişim kaynağı arasında gösterilen internet sayesinde oturduğunuz yerden bu karta başvurmak çok kolay. Şubeye gitmenize gerek kalmaksızın HSBC Bankası resmi internet sitesi üzerinden bu başvurunuzu yapabilirsiniz.

HSBC Bank Advance Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki görselde de gördüğünüz gibi nüfus bilgileriniz, gelir bilgileriniz, kişisel bilgiler, açık adres ve benzeri diğer bilgileri ilgili alanlara girerek başvur butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sayede evden, işyerinden ve benzeri alanlardan internet erişiminizi sağladığınız takdirde HSBC Bank Advance kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıda sizler için vereceğimiz bağlantı adresine tıklayarak kredi kartı başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

hsbc 12hsbc 13

HSBC Bank Advance Kredi Kartı Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top