HSBC BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

HSBC KREDİ HESAPLAMA

Kredi kartı hizmeti sunan bankalardan birisi de HSBC Bankası’dır. Bu yazımızda sizlere HSBC Bankası kredi kartı başvuru işlemi nasıl yapılır ve HSBC Bankası kredi kartı başvuru sonucu işleminin nasıl gerçekleştirildiğini anlatacağız.

HSBC Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC Bankası kredi kartı başvuru işlemi alternatif seçeneklerle gerçekleştirilebilir. Herhangi bir HSBC Bankası şubesine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilir veyahut HSBC bankasının sunmuş olduğu internet aracılığı ile kredi kartı başvuru sistemi ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu yazımızın devamında sizlere HSBC Bankası kredi kartı başvuru işleminin internet aracılığı ile nasıl gerçekleştirildiğini anlatacağız. Lakin bunun öncesinde sizlere kredi kartı başvurusu için vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Tıklamış olduğunuz bağlantı HSBC Bankası resmi internet sayfası olmakla birlikte HSBC Bankası’nın sunmuş olduğu bir hizmettir.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

hsbc

  • Çerçeve içerisinde göstermiş olduğumuz kredi kartı tiplerinden başvuruda bulunmak istediğiniz HSBC kredi kartı tipiniz seçiniz.
  • Maddeleri okuduğunuza dair işlemi onaylayınız.
  • “Tamam butonuna tıklayınız.

Bu işlemlerin ardından kredi kartı başvurusunu gerçekleştirmek için yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfa aşağıdaki görsele benzer bir sayfa olacaktır.

hsbc23

Bu sayfada sizlerden istenilen bilgileri semboller ile görsel üzerinde gösterdiğimiz “*” ile işaretlenmiş zorunlu olan her alanı eksik kalmayacak bir şekilde doldurunuz. Sayfanın devamı ise aşağıdaki görsele benzer adres bilgilerinizin istendiği bölüm ille devam edecektir.

hsbc33

Bu sayfada sembol ile gösterdiğimiz “*” ile işaretlenmiş her bilgiyi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz ve “Tamam” butonuna tıklayınız. Bu adımlarının sonunda HSBC Bankası kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

HSBC Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

HSBC Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi herhangi bir HSBC bankası şubesinden gerçekleştirebileceğiniz gibi HSBC bankasının internet üzerinden sunmuş olduğu sistem ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa gelecektir.

hsbc4

Bu sayfada yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  • Daire içerisine almış olduğumuz “TC Kimlik Numarası ve Cep Telefonu ile Sorgulama” seçeneğiniz seçiniz.
  • 11 Haneli T.C kimlik numaranızı giriniz.
  • Başvuruda bulunduğunuzda kullanmış olduğunuz cep telefonu numaranızı ilgili alana giriniz.
  • Güvenlik kodunu ilgili alana giriniz.
  • “Devam” butonuna tıklayınız ve HSBC Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. HSBC Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminin sonunda kredi kartınız onaylandı ise hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz.

HSBC Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top