KUVEYT TÜRK 2. EL ARAÇ KREDİSİ

KUVEYT TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Günümüzde sürekli ihtiyaç haline gelen binek araçlar ulaşımın temel kaynağını oluşturuyor. Gelişen teknoloji ile araba fiyatları gittikçe artmaktadır. Bu durum da insanların yeni araç sahibi olma heveslerini kırıyor. Ama aynı hızla büyüyen ve gelişen bankacılık sektörü kullanıcılarına araç kredileri tahsis ederek araç sahibi olmalarını sağlıyor. Ülkemizde sözü geçen ve büyük bir kuruluş olan Kuveyt Türk 2. el araç kredisi adı altında düşük faiz oranları ile kullanıcısını araç sahibi yapmayı hedefliyor. Kuveyt Türk bu kredi ile kullanıcısına 5 yaşına kadar olan 2. el araçları alma yetkisi, ayrıca 48 aya kadar vade, kendiniz belirleyeceğiniz geri ödeme planı, % 30’dan başlayan peşinat oranları ile araç almanızı daha kolay bir hale getiriyor. Az sonra aşağıda paylaşacağımız tabloda da göreceğiniz faiz oranları şöyledir;

  • 0-12 ay taksitin faiz oranı % 1.28
  • 13-18 ay taksitin faiz oranı % 1.28
  • 19-24 ay taksitin faiz oranı % 1.28
  • 25-36 ay taksitin faiz oranı % 1.31
  • 37-48 ay taksitin faiz oranı % 1.31

İşte yukarıda saydığımız taksit ve faiz oranlarını Kuveyt Türk resmi internet sitesi üzerinden aldığımız tablo ile aşağıda sizinle paylaşacağız.

faiz kuveyt

Kuveyt Türk 2. El Araç Kredisi Başvurusunu Nasıl Yaparım?

Herkesin bildiği gibi bu işlemler şube üzerinden yürütülür, ama gelişmiş ve güçlü banka kuruluşu ile iş yapıyorsanız devreye çağımızın süper gücü haline gelen internet girer. Bankaların açmış olduğu resmi internet siteleri üzerinden şube üzerinden yapabildiğiniz neredeyse bütün işlemleri yapabilirsiniz. Bu sayede banka şubesi üzerinde vakit kaybetme, sıra bekleme gibi durumlar söz konusu bile olmuyor. Birazdan size verecek olduğumuz bağlantı adresi üzerinden, Kuveyt Türk 2. el araç kredisi işleminden faydalanabilirsiniz. Bu sayfada 7 adıma ayrılan size ait bilgiler sorulacaktır. Bu 7 adıma ayrılan konuların adları şunlardır; Bilgi girişi, Araç bilgisi, Kimlik bilgisi, Adres bilgisi, İletişim bilgisi, Meslek bilgisi ve son olarak Gelir bilgisi. Bu saydığımız 7 maddenin altında size sorulacak olan soruları sizlerde az çok tahmin etmişsinizdir. Örneğin ilk adım olan Bilgi Girişi adımında şu bilgiler sorulmaktadır; İstediğiniz kredi tutarı, İstediğiniz taksit sayısı, ürün türü yani 2. el binek araç, peşinat tutarı ve son olarak ilk taksiti ödeyebileceğiniz tarih. Gördüğünüz gibi her seçim size bırakılmış durumda bu kolaylıklar ile düşük faiz oranı birleşmiş ve Kuveyt Türk 2. el araç kredisi ile sizi araç sahibi yapmayı kendisine misyon haline getirmiş.

kuveyt

İşte görselde de gördüğünüz gibi Kuveyt Türk 2. el araç kredisi için gerekli olan Bilgi girişi ekranındaki bu bilgileri doldurarak kredi başvuru işleminize devam edebilirsiniz. Şimdi aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak resmi internet sitesi üzerinden Kuveyt Türk 2. el araç kredisi başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk 2. El Araç Kredisi Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top