Kuveyt Türk Business (Ticari) Kredi Kartları

KUVEYT TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Bankalar, ülke ekonomilerine yön veren en önemli kuruluşlardır. Bizim ülkemizde de Cumhuriyet’in kurulmasından bugüne kadar devam eden gelişim sürecinde ilk günden itibaren bankalarımız ihracat ve ithalatın en büyük finans destekçileri olmuşlardır. 21. yy ele alındığında bu ticari işlemlerden çok artan alışveriş çılgınlığıyla birlikte toplumda fazlaca nakit ihtiyacı ortaya çıkmış oldu. Bunu fırsat bilen bankalar müşterilerinin kolay kullanabilecekleri, nakit yerine geçebilecek, yurtiçi yurtdışı kullanımı kolay bir araç olarak kredi kartını piyasaya sürdüler. Toplumun her kesiminden kişiye hitap eden kampanya ve kart özellikleriyle çok geniş bir kullanıcı kitlesine erişmiş oldular. Fakat her bankanın bunu yapmasından sonra artık piyasada farklı iş kollarında yer alan kişiler için de ayrı ayrı kartlar geliştirilmeye başlandı. Bu gelişmeye ayak uyduran bankalardan birisi Kuveyt Türk’tür. Kuveyt Türk bireysel kredi kartlarıyla birlikte kurumsal kredi kartları da geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir ürün sunmuş oldu. Kurumsal kartlar dahilinde yer alan Kuveyt Türk Business (Ticari) kredi kartları bu yazımızın konusu oldu. Kartlara dair ayrıntılı bilgiler ve sağladıkları avantajlarla ilgili her şeyi yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Kuveyt Türk Business (Ticari) Kredi Kartları Nelerdir?

Kuveyt Türk Katılım Bankası olarak bu banka, şirketinize özel avantajlar sağlayan VISA veya MasterCard lisansına sahip Business (ticari) kredi kartları ile hizmet vermektedir. Kuveyt Türk Business (Ticari) kredi kartlarına sahip olan kişiler yurtiçi ve yurtdışında uygun lisansa sahip üye işyerlerinden alışveriş olanağı sağlar. Çalışanlarınıza asıl kart limitinizden sizin belirleyeceğiniz oranlarda limit tahsis edebilirsiniz. Çalışanlarınıza çıkarttığınız ek kartlarla hangi çalışanınız ne kadar harcama yaptı kontrol edebilirsiniz. Şirkete ait tüm kartların harcamalarını tek ekstreden kontrol edebilirsiniz. Kuveyt Türk Business (Ticari) kredi kartları, büyük maddi tutarı olan satın alma işlemlerinizi rahatça yapmanızı sağlar. Anlaşmalı kuruluşlardan indirimli alışveriş imkanı sunar.

Business Plus Kart Nedir?

Kuveyt Türk Business (Ticari) kredi kartlarından Business Plus, işletmelerin günlük alımlarını finanse edebilmek ve kendi nakit girdi çıktılarına göre ödeme planı hazırlamalarına olanak sağlamak amacıyla, taksit veya vade yapma imkanına sahip olabildikleri şirketlere özel kredi kartıdır. Bu karta sahip olan kişiler yurtiçinde ve yurtdışında VISA ve MasterCard logolu tüm işyerlerinde kartlarını kullanabilirler. Üye işyeri şartı olmadan, tek çekimli olarak yapılan harcamaların, harcama yapıldığı anda taksitli veya vadeli şekilde vadelendirilmesini sağlar. Kart limitinin % 10’u ve en fazla 10.000 TL’ye kadarlık kısmı ile takastaki çeklerin ödemesi yapılabilir. Otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir. Tek çekim olan işlemler taksitlendirilebilir. Vadelendirme işlemleri 3 şekilde yapılır. Böylelikle işletme nakit akışına göre ödeme planı çıkarabilir. Ödemeler ileri vadeye ertelenip tek ödeme şeklinde kapatılabilir.

Kuveyt Türk Business (Ticari) kredi kartları ile ilgili daha birçok ayrıntı bankaya ait resmi internet sitesinde mevcuttur. Bu site yardımıyla kartların yanı sıra birçok hizmetle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Kuveyt Türk Business (Ticari) kredi kartlarına sahip olmak için en yakın Kuveyt Türk Bankası Şubesini ziyaret ederek kredi kartı için gerekli belgeleri teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Kuveyt Türk Business (Ticari) Kredi Kartları İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top