KUVEYT TÜRK EFT SAATLERİ

KUVEYT TÜRK KREDİLERİ

Bankalar aracılığı ile para transferi işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda iki farklı para transferi işlemi karşınıza çıkmaktadır. Bu transfer işlemlerinden ilki para göndermek istediğiniz hesap ile para gönderdiğiniz hesap aynı ise bu duruma havale adı verilmektedir. Ancak para gönderdiğiniz hesap ile sizin kullandığınız hesap farklı ise bu durumda ortaya çıkacak olan işlemin adı ise EFT olmaktadır. Sizde bu para transferi işlemlerinden birini kullanmak istiyorsanız bu durumda işlemleri işlem saati içinde yapmanız gerekmektedir. Biz sizlere bu alanda Kuveyt Türk EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Kuveyt Türk EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümde yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Sizde EFT işlemi yapmak istiyor ve aynı gün sonuç almak istiyorsanız bu durumda işleminizi Kuveyt Türk EFT saatleri içinde yapmanız gerekmektedir.

Kuveyt Türk EFT Saatleri Kaçtır?

Kuveyt Türk EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamında yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Biz sizlere bu alan Kuveyt Türk EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Kuveyt Türk EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak ve EFT işleminizi aynı gün içinde sonuçlandırmak istiyorsanız bu durumda EFT işleminizi EFT saatleri içinde yapmanız gerekmektedir. Eğer sizde EFT saatleri içinde işleminizi yapmazsanız bu durumda para aktarımı işlemi bir sonraki mesai gününe kalacaktır. Bundan dolayı sizde Kuveyt Türk EFT saatlerinde işlemlerinizi yerine getirmeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Kuveyt Türk EFT işlemlerini ise  Kuveyt Türk şubelerinden, telefon bankacılığından, internet şubelerinden ve Kuveyt Türk mobil bankacılık uygulamasından yerine getirebilirsiniz. Kuveyt Türk EFT işlemi için belirlenen saatler sabah 09:00 ve akşam 17:20 arasıdır.

Kuveyt Türk EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • Kuveyt Türk şubelerinden yapacağınız EFT işlemleri için EFT işlem ücreti asgari % 2.6 azami % 3.29 olmak üzere havale yapılacak olan miktarın % 0.1 olarak tahsil edilir.
  • İsme gelen EFT işlemlerinde ise alınacak olan EFT ücreti ise asgari 19 TL azami ise 131 TL olarak tahsil edilmektedir.
  • Toplu EFT gönderme durumunda ise alınacak olan EFT ücreti asgari tutar için % 3 azami tutar içinse % 26.3 olmak üzere EFT ücreti oranı % 0.1 olarak tahsil edilir.
  • İnternet şubesinden yapılacak olan EFT işlemlerinde herhangi bir EFT ücreti tahsil edilmemekte olup EFT işlemi ücretsiz olarak yapılabilmektedir.
  • Çağrı merkezinden yapılacak olan EFT işlemlerinde herhangi bir EFT ücreti tahsil edilmemekte olup EFT işlemi ücretsiz olarak yapılabilmektedir.
  • Mobil şubeden yapılacak olan EFT işlemlerinde herhangi bir EFT ücreti tahsil edilmemekte olup EFT işlemi ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

Kuveyt Türk Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top