Kuveyt Türk İhtiyaç Kart

KUVEYT TÜRK KREDİ HESAPLAMA

Hayat boyu hiçbirimizin ihtiyaçları bitmemektedir. Hayatımızın farklı dönemlerinde hatta şöyle bir bakarsak günlük pek çok ihtiyacımız vardır. Ama asıl önemlisi belirli dönemlerimizde yüklü miktarda nakit para olarak gereken ihtiyaçlarımızdır. Bu ihtiyaçlarımızı karşılamak her zaman kolay olmamaktadır. Ama bu ihtiyaçlarımızı karşılamamız hususunda banka kuruluşları yanımızdadır. Banka kuruluşları ihtiyaçlarımıza özel olarak ihtiyaç kartlarını kullanıma sunmaktadır. Bu kart sayesinde belirlenen taksitlerde ödeme işlemini yapabilir, parayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ülkemizin bankacılık sektöründe önde gelen kuruluşlarından biri olan Kuveyt Türk Bankası kullanıcılarına sunmuş olduğu Kuveyt Türk İhtiyaç Kart sayesinde birçok özellikten ve ayrıcalıktan faydalanmalarını sağlamaktadır. İhtiyaç kart ihtiyaçlarınıza derman olarak daha kısa zamanda yüksek miktarda nakit paraya olanak sağlamaktadır. Aşağıda yazacak olduğumuz paragrafta İhtiyaç kartın özelliklerinden bahsedeceğiz.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kartın Özellikleri Nelerdir?

Kuveyt Türk İhtiyaç kart sayesinde birçok ayrıcalıklı özellikten faydalanabilirsiniz. İhtiyaç kart sahiplerini bekleyen bu özellikleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Kuveyt Türk Banka kuruluşuna üye işyerlerinden uygun taksit imkanları ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
  • Yapacak olduğunuz bütün harcamaların başvurunuzda belirttiğiniz taksit sayısına göre vade farklı taksitlendirme işlemi yapılmaktadır.
  • Tüm işlemleri tek bir hesap üzerinden yönetme ve ekstre takip etme kolaylığı sizlerledir. İşte bu sebep ile yapılan her alışverişe ayrı bir fatura getirme ve ödeme planı oluşturma zorunluluğu ortadan kalkmış olur.
  • İhtiyaç kartınız sayesinde ihtiyacınız olan parayı karttan kullanabilirsiniz çalınma veya kaybolma gibi bir konuda kredi kartlarında bulunan güvenlik sistemi ile aynı güvenlik sağlanmaktadır.
  • İhtiyaç kartın en güzel özelliklerinden biri de basıldığı tarihten itibaren 2 ay kullanılabilir. Bunun 2 ay olmasının amacı borcunuzun içinden çıkılmaz bir hal almasını engellemektir.
  • Taksitli işlem yapabilmek için en az 50 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir. 50 TL altı yapılan harcamalarınız tek çekim olarak değerlendirilmektedir.
  • Yapacak olduğunuz alışverişlerinizde tercih edeceğiniz taksiti kendiniz seçebilirsiniz. 6 ile 34 ay arası taksit imkanı Kuveyt Türk İhtiyaç kart ile sizlerledir.

İşte yukarıda da bahsettiğimiz Kuveyt Türk İhtiyaç kart sayesinde bu ayrıcalıklı özelliklerden yararlanabilir, verilen imkanlarla nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kuveyt Türk İhtiyaç karta başvurmak için yapmanız gereken çok basit bir işlem vardır. Sadece size en yakın Kuveyt Türk Bankası şubesine giderek müşteri temsilcisine İhtiyaç kart başvurusu yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında size kalan, başvurunun onaylanmasını beklemek ve kartınızı elinize almak olacaktır.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top