Kuveyt Türk Palmiye Kart

KUVEYT TÜRK KREDİ HESAPLAMA

İş dünyasında oldukça yüklü miktarda para döngüsü yaşanmaktadır. Nakit, çek, eft, havale gibi değişik yöntemler ile yaşanan bu para döngüsü esnaflar için gerek mal almak gerek dükkan giderleri gibi birçok faaliyette kullanılmaktadır. Kredi kartları gibi bir faktör ile biraz olsun bu giderler hafiflemektedir. Kredi kartlarının sağlamış olduğu taksit imkanları birden çıkacak olan nakit parayı engellemektedir. Bu da esnaf için rahatlık sağlamaktadır. Halkın her kesimine uygun kredi kartları artık faaliyettedir. Oldukça fazla olan seçenek sayesinde çeşitli özellikteki kredi kartları daha kullanışlı hale gelmiş durumdadır. Ülkemizin ileri gelen banka kuruluşlarından biri olan Kuveyt Türk, bünyesinde oldukça fazla kredi kartı türü bulundurmaktadır. Bu kredi kartlarından biri de iş dünyasında varlık gösteren vatandaşlarımıza hitaben hazırlanmış Kuveyt Türk Palmiye karttır. Esnaflık, kobi gibi işlerde varlık gösteren siz değerli vatandaşlarımıza hitaben hazırlanmış bu kart sayesinde anlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aşağıdaki yazımızda siz değerli okurlarımıza Kuveyt Türk Palmiye kartın özelliklerinden bahsedeceğiz.

Kuveyt Türk Palmiye Kartın Özellikleri Nelerdir?

Kuveyt Türk Palmiye kart ile amaçlanan hizmet, toptan mal alımınızda ya da farklı bir harcamanızda çek, senet, EFT, havale vb. uygulamaları kullanmak yerine Palmiye kart ile bu teferruatlı ve maliyetli işlemlerden kurtulmanızı amaçlamaktır. Kuveyt Türk Palmiye kart sayesinde çek arkasının yazılma riski yoktur ve çek ve senet gibi uygulamaların gereksiz masrafları ortadan kalkmaktadır. Kredilendirme işlemi sayesinde ekstradan satın alma ve ihtiyaç karşılama gibi anlık nakit ihtiyacını karşılar. Tüm işlemler tek hesap ekstresi üzerinden takip edilerek Palmiye kart sahibi işyerlerine ekstradan kolaylık sağlanır. Palmiye kredi kartı, mal mülk alımında 9 aya kadar vade imkanını kullanıcılarına sunmaktadır. EFT ve havale gibi işlemleri kullanmayacağı için gereksiz bir masraf ödemez, aynı işlemleri Palmiye kart üzerinden halledebilirsiniz.

İşte yukarıda da bahsettiğimiz bu kart sayesinde firmalar birçok teferruatlı ve gereksiz maliyetli işlemlerden kurtulmuş olup daha kolay fırsatlar eşliğinde nakitsel döngüsünü gerçekleştirebilecektir. Kuveyt Türk Palmiye kart sahibi olmak da basit bir hal aldı. Firma yetkilisi bir kişi Kuveyt Türk Bankası şubesine gitmeli ve şube üzerinde müşteri temsilcisi ile görüşerek Palmiye karta başvuruda bulunmak istediğini beyan etmelidir. Bundan sonra da size kalan, kredi kartı başvuru talebinizin onay görmesi ve kredi kartınızın basımdan gelip elinize ulaşmasıdır.

Kuveyt Türk Palmiye Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top