VAKIFBANK KREDİ HESAPLAMA

VAKIFBANK RAİL&MİLES

Banka içi işlemlerinizi artık Vakıfbank aracılığı ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Her vatandaşın mutlaka bankacılık işlemleri ile yapması gereken bir işlem vardır. Bu işlemleri en rahat ve en güvenli biçimde Vakıfbank bankalarından yapabilirsiniz. Tercih edecek olduğunuz bankanın hayatınızda büyük bir yeri vardır. Kredi kartı ihtiyacınızı Vakıfbank’tan kolayca karşılayabilirsiniz. Nakit para ihtiyaçlarınızda, taksitli alışverişlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir kredi kartı olarak tasarlanan Rail&Miles kartı vatandaşlar tarafından istenir. Ülkemizde çok sık kullanılan bir işlem olan kredi kartı başvurusunu da bizler kullanarak yapabiliriz. Vakıfbank Rail&Miles kartı başvurusunu yapmak ve de kredi kartı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için artık bankaya gitmenize hiç gerek yoktur. Aşağıda sizlere Vakıfbank Rail&Miles kartın özelliklerinden bahsedeceğiz.

Rail&Miles Kart Nedir? Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?

Günümüzde gelişen hızlı trenler ile her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Oradan oraya gerçekleştirecek olduğumuz seyahatlerimizde, yapacak olduğumuz tren yolculuklarında çok fazla fırsata sahip olabiliriz. Çünkü Vakıfbank Rail&Miles kart avantajlarla dolu bir kart niteliğindedir. Vakıfbank Rail&Miles kart ile yapacak olduğunuz tren bileti alışverişlerinizde MilPuan kazanırsınız. Bu MilPuanları bilet alımınızda kullanabilir, uygun fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca TCDD’den alacak olduğunuz biletlerde % 3,5 oranında MilPuan kazanırsınız. Bir başka özellik ise Ankara, Eskişehir, Konya tren garında mükemmel ayrıcalıkların sizleri beklemesidir. Kullanıcılarına da bu şekilde hizmet vermektedir. Tren masraflarını karşılayarak tren ile yolculuk yapmanızı kolaylaştıracak olan bu karta sizler de sahip olabilir, sizlere sunulan avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Rail&Miles Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Rail Miles kart başvuru işlemi de çok kolay bir hal almıştır. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan Rail Miles kredi kartı başvuru işlemi kullanıcısını şubeye kadar yormamaktadır.

vakıfbank

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi kimlik numarası, ad, soyad, cep telefonu, güvenlik kodu ve kredi kartı türünü seçerken o bölümde Rail&Miles kredi kartını seçmeniz başvuru işlemini yapmanız için yeterli olacaktır. Siz değerli okurlarımıza aşağıdaki yazımızda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Rail Miles kredi kartı başvuru işlemini yapabilirsiniz.

Vakıfbank Rail&Miles Kredi Kartı Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top