Vakıfbank Worldcard

VAKIFBANK WORLDCARD

Kredi kartları ile alışveriş yapmak vatandaşlarımız için oldukça caziptir. Bildiğiniz gibi nakit harcama yapmak oldukça zor bir hal almıştır. Çünkü nakit alım yapmak ay sonunda yapacak olduğunuz ödemelerden tutun da, ay içinde sizin ihtiyacınız olan nakit parayı azaltmakta veya sizi zora sokmaktadır. Bu yüzden banka kuruluşları da vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilsin ya da daha kolay satın alma işlemi yapsın diye kredi kartlarını kullanıma sokmaktadır. Banka kuruluşlarının her kesimden insana hitap etmiş olduğu farklı çeşitlerde kredi kartları mevcuttur. Bu sayede farklı amaçlarda size uygun kredi kartlarına sahip olabilirsiniz. Ülkemizin önde gelen banka kuruluşlarından biri olan Vakıfbank kullanıcılarına sunmuş olduğu Vakıfbank Worldcard ile uygun alışveriş ve taksit imkanını sağlamaktadır. Vakıfbank Worldcard’ın 3 tane çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; Klasik kart, Gold kart ve Platinum kart. Aşağıdaki yazımızda sizlere Vakıfbank Worldcard’ın özelliklerinden ve çeşitlerinden bahsedeceğiz.

Vakıfbank Worldcard’ın Özellikleri Nelerdir?

  • Vakıfbank World Klasik Kart

Vakıfbank World Klasik kart sayesinde harcadıkça kazanacaksınız. Vakıfbank üye işyerlerinden yapacak olduğunuz alışverişlerinizde size özel taksit ve worldpuan kazanabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden güvenli bir biçimde alışveriş imkanı sağlamaktadır. Cazip fırsatlarla sizlere anlık nakit ihtiyacınızı karşılamada yine Worldcard size yardımcı olur.

  • Vakıfbank World Gold Kart

Vakıfbank Gold kart ile gold üyesi işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde gold ayrıcalıkları, siz değerli Vakıfbank World Gold kart kullanıcılarını beklemektedir. Gold kart sayesinde yapacağınız alışverişlerinizde worldpuan kazanırsınız. Kazandığınız bu worldpuanları yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilir, alışverişinizi düşük maliyete dönüştürebilirsiniz.

  • Vakıfbank World Platinum Kart

Vakıfbank World Platinum Kart sayesinde seyahatleriniz artık daha kolay ve keyifli. Ücretsiz Lounge hizmetleri sayesinde seyahat zamanınızı beklemek artık sıkıcı değil. Yurtdışı ve yurtiçi seyahatleriniz farketmeksizin Sabiha Gökçen ve Esenboğa havaalanında bu Lounge hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yiyecek ve içecek alımlarınızda % 50 indirim fırsatı yine sizleri beklemektedir. Tek yapmanız gereken girerken Vakıfbank World Platinum kartınızı göstermektir. Konya, Eskişehir, Ankara tren garında bulunan Lounge hizmeti de Platinum kart kullanıcılarına da sunulmaktadır.

Vakıfbank Worldcard Başvuru İşlemini Nasıl Yaparım?

Bildiğiniz gibi çağımızın hiper teknolojisi haline gelen internet sayesinde artık pek çok işlemi yapabilmekteyiz. Bu işlemlerin içine bankacılık kısaca kredi kartı başvuru işlemi da dahil olmuştur. Vakıfbank Worldcard başvuru işlemini resmi internet sitesi üzerinden yürütmektedir. Şubeye kadar gitmenize gerek kalmadan evden, işten, internet erişiminiz olan her yerden bu başvuruyu yapabilirsiniz.

vakıfbank

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi ilgili alanlara T.C. kimlik numaranız, adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız, güvenlik kodu ve almak istediğiniz kredi kartını seçenekler arasından seçerek kaydet ve ilerle butonuna tıklamanız başvuru işleminiz için yeterli olacaktır. Siz değerli okurlarımıza aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Vakıfbank Worldcard başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Worldcard Başvurmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top