YAPI KREDİ KREDİ KARTI BAŞVURUSU

YAPI KREDİ KREDİ HESAPLAMA

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu ile Yapı Kredinin kredi kartı avantajlarından faydalanabilirsiniz. Son yıllarda kredi kartı kullanımı oldukça arttı. Bankalar çeşitli ihtiyaçlar için kredi kartı seçenekleri sunuyor. Bu alanda birbirlei ile yarışıyor bile diyebiliriz. Kredi kartı kullanımın artmasının nedenini nakidimizin olmadığı zamanlarda kullanabilmemiz ve yaptığımız alışverişleri taksitli bir şekilde ödememizi sayabiliriz.  Ayrıca kredi kartlarının bir diğer özelliği ekstra puanlar kazandırmasıdır. Anlaşmalı bankalardan yapacağınız alışverişlerde puanlar kazanabilir ve istediğiniz şekilde bu puanları harcayabilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu mobil cihazınız üzerinden ve şubelerden yapılmaktadır.  Şubeye giderek zaman harcamak istemiyorsanız yada zamanınız yoksa başvuru işleminizi telefonunuzdan basit bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartınızın nakit avans çekme özelliğiyle ise nakde ihtiyacınız olduğu zamanda kredi kartınızla limitinize bağımlı olarak nakit para çekebilir ve çekmiş olduğunuz bu avansı isterseniz de taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu işlemini şubelerden yapmak istiyorsanız gelir belgeniz ile ile banka şubesine giderek kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.  Bankaya gitmeden de Yapı Kredi kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Kredi kartı başvurusunu mobil cihazınız üzerinden nasıl yapılacağını yazının devamında vermiş olduğumuz maddeleri takip ederek öğrenebilirsiniz. Hangi kredi kartına başvurmak istiyorsanız o maddedeki bilgilere göre hareket ediniz.

  • PLAY boşluk TC kimlik numarası yazıp Turkcell, Avea, Vodafone 4421’e 
  • Taksitçi web boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 4421’e
  • Adios boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 4421’e
  • World web boşluk TC kimlik numaranızı yazın, 4421’e gönderin. Bu şekilde kredi kartı başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kredi kartları ile ilgili bilgi almak için yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top