ABANK EFT SAATLERİ

ABANK KREDİ HESAPLAMA

ABank üzerinden para aktarım işlemi yapıyorsanız bu durumda ortaya iki farklı para aktarım yöntemi çıkmaktadır. Sizde ABank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda ABank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Eğer sizde ABank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu durumda yazımızda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Bankalar üzerinden yapılan para aktarım işlemi ise iki farklı yoldan yapılmaktadır. Bu durumda eğer aynı bankadan yine aynı banka hesabına para aktarımı yapıyorsanız bu durumda havale, başka bir banka hesabına para aktarımı yapıyorsanız bu durumda ise EFT işlemini yerine getirmiş olursunuz. Bu iki işlemde de dikkat etmeniz gereken önemli nokta işlemlerinizi işlem saati içinde yapmak olacaktır.

ABank EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde ABank üzerinden EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli konu EFT işlemini ABank EFT saatleri içinde yapmak olacaktır. Eğer EFT işlemini ABank EFT saatleri içinde yerine getirmez iseniz bu durumda EFT işleminiz bir sonraki mesai gününe kalacaktır. Sizde EFT işleminden aynı gün içinde sonuç almak istiyorsanız bu durumda işleminizi belirlenen saatler arasında yerine getirmeniz gerekmektedir. ABank EFT saatleri ise sabah 08:00 ve akşam 17:00 arasıdır. Sizde işleminizi aynı gün içinde sonuçlandırmak istiyorsanız bu durumda bu saatler arasında işlem yapmaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

ABank için belirlenen EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • ABank düzenli EFT için belirlenen azami ve asgari ücret 2.4 TL’dir. İşlem başına BSMV dahil 2,40 TL’dir.
  • ABank kasadan gönderilen EFT işlemleri için asgari 60 TL, azami ise 600 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.5’i olarak tahsil edilir. BSMV ödenecek tutar üzerinden ayrıca tahsil edilir.
  • ABank hesaptan gönderilen EFT işlemleri için ise asgari 40 TL, azami ise 500 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.4’ü olarak tahsil edilmektedir. BSMV ödenecek tutar üzerinden ayrıca tahsil edilir.
  • ABank isme gelen EFT’nin kasadan ödenmesi durumunda ise EFT ücreti 40 TL, azami ise 500 TL olmak üzere gönderilen tutarın % 0.4’ü olarak tahsil edilmektedir. BSMV ödenecek tutar üzerinden ayrıca tahsil edilir.
  • ABank internet şubesinden yapılacak olan EFT işlemlerden alınacak ve tahsil edilecek olan EFT ücreti ise 2.4 TL olarak belirlenmiştir. İşlem başına BSMV dahil 2.4 TL’dir. Düzenli EFT ler için de her işlemden alınmaktadır.
  • ABank geç EFT işlemlerinde ise belirlenen EFT masrafı 5 TL olarak belirlenmiştir. İşlem başına BSMV dahil 5 TL’dir.

ABank Resmi Anasayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top