ABANK İNTERNET BANKACILIĞI

İnternet hayatımıza girdiğinden bu yana hayatımıza büyük kolaylık sağlamaya başladı. Bunlardan birisi de engelli vatandaşlarımız için çok rahat bir hizmet sağlamasıdır. Ayrıca bizi banka kuyruklarından kurtaran işlemleri bir tıkla halletmemizi sağlayan internet bankacılığı oldu. Bunun yanında internet kullanımının yaygınlaşması bankaları da etkilemiş ve birçok banka da buna bağlı olarak internet bankacılığını geliştirerek kullanıma sunmuştur.  Yazımızda size ABank internet bankacılığı hakkında bilgi vereceğiz. ABank internet şubesi konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Abank İnternet Bankacılığı Nedir?

ABank internet şubesi sayesinde birçok işleminizi çok basit bir şekilde halledebilirsiniz. İnternet üzerinden geliştirilen bir uygulama olan ABank internet şubesi sistemi ile evinizden ayrılmadan bile işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz. ABank internet bankacılığı vasıtasıyla internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ertelediğiniz ihtiyaçlarınız için de kredi başvurusu yapabilirsiniz. ABank internet şubesi sayesinde altın ve döviz hesapları açarak altın ve döviz alış ve satışını yapabildiğiniz gibi bono ve tahvil alış/satışı işlemlerinizi de internet üzerinden yapabilirsiniz. ABank internet şubesi sistemlerini kullanarak çeşitli ev ve kişisel faturalarınızın ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı sayesinde otomatik ödeme talimatları da verebilirsiniz. Bununla birlikte ABank internet bankacılığı sistemine dahil olarak hesabınızdaki toplam vadeli/vadesiz TL, yatırım, vadeli döviz ve vadesiz döviz miktarlarını değerlendirebilirsiniz. Bunların yanında bu sistemi kullanarak bir başka hesaba para aktarabilirsiniz. Havale, EFT sistemleri ile başka hesaplara para gönderebilir, kendi hesaplarınız arasında gönderi yapabilirsiniz. ABank internet şubesi sistemini kullanarak yatırım seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

ABank internet bankacılığından yararlanmak istiyorsanız ABank hesabınız olmak zorundadır. İnternet bankacılığını kullanmak için sizin belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve sizin belirleyeceğiniz bir şifreye ardından ise telefonunuza gelecek bir onay şifresine ihtiyacınız olacaktır. Bunun yanı sıra bazı işlemlerde de onay şifresi girmeniz gerekmektedir. Her internet bankacılığına girişinizde telefoununuza güvenlik açısından tek kullanımlık şifre gelmektedir.

ABank İnternet Bankacılığına Giriş Nasıl Yapılır?

Bireysel internet şubesi girişini yapmak için verdiğimiz linke tıklamalısınız. Ardından kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek giriş butonuna tıklayınız.

k4

ABank Bireysel İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Kurumsal internet şubesi girişini yapmak için girmeniz gereken site farklıdır. Bu yüzden alt kısımdaki linke tıklayarak işleminize başlayabilirsiniz. Öncelikle kullanıcı adınızı, daha sonra şifrenizi giriniz. En son giriş işlemine tıklayarak şubeye girişinizi gerçekleştiriniz.

k4

ABank Kurumsal İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz