ANADOLUBANK KONUT KREDİSİ

ANADOLUBANK EV KREDİSİ

Bir kurumda sürekli olarak çalışıyor ve bu çalışmanıza bağlı devamlı olarak maaş alıyorsanız bu durumda sizde geleceğiniz için bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Geleceğimiz olan çocuklarımız için çalışırız ve ileri de onların rahat etmesi için bir yatırım yapmak isteriz. Bu durumda yapacağınız yatırımı bir konut olarak seçmiş olabilirsiniz. Bu durumda ise size oldukça yüksek miktarda nakit para lazım olabilir. Sizde bu durumda iseniz ve bir konut almak için nakit para ihtiyacınızı karşılayacak bir kaynak arıyorsanız bu kaynağı Anadolubank’ta bulabilirsiniz. Anadolubank sizlere en uygun fiyat imkanı ve uygun faiz tutarı ile konut kredisi imkanı sunmaktadır. Sizde Anadolubank konut kredisi hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli hesaplama işlemini yapma istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu yazımızda Anadolubank konu kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve ne kadar taksit ödeyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız Anadolubank konut kredisi hesaplama uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan bölümden yararlanabilirsiniz.

Anadolubank Konut Kredisi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Sizde Anadolubank konut kredisi hesaplaması yapmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken yazının son kısmında yer alana linke tıklamak olacaktır. Daha sonra ise açılacak olan sayfada yapmanız gereken işlemleri yaptıktan sonra artık sizde kredi hesaplama işlemini yerine getirmiş olacaksınız. Bu bölümde sizden istenilen bilgiler ise ilk olarak kredi tipini belirlemek olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra ise kullandırım türünü belirleyiniz. Daha sonra ise alacağınız döviz türünü belirlemeniz gerekmektedir. Bu bölümü de belirledikten sonra ise bir sonraki adımda vade süresini belirleyiniz. Bu alanı da belirledikten sonra son olarak ilgili alana ne kadar kredi almak istiyorsanız o miktarı giriniz. Tüm bu işlemlerden sonra son olarak tamam butonuna basarak kredi hesaplama işlemini yerine getirmiş olursunuz. Görüldüğü gibi sizde Anadolubank konut kredisi hesaplama işlemini hızlı bir şekilde yerine getirebilir ve bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Biz sizlere bu bölümde konut kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Anadolubank konut kredisi için faiz oranı 1.40 vade süresi ise 3 ay ile 120 ay arasıdır. Ekspertiz ücreti 360 TL ve tahsis ücreti ise % 0.50’dir.

Anadolubank konut kredisi başvurusunda istenen belgeler;

 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Gelir durumunu gösteren belge
  • Ücretliler: Güncel Maaş Bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge (özel işyeri çalışanları için işyerine ait imza sirküleri)
  • Serbest Meslek Erbabı veya Ticaret Erbabı: Vergi Levhası, son 2 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıla ait mizan
  • Şirket Ortağı Olanlar: Vergi Levhası veya Ticaret Sicil Gazetesinde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi
  • Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
  • Emekli Maaşı Beyan Edenler: Hesap Cüzdanı
 • Satın alınacak olan konuta dair tapu fotokopisi ve yapı kullanım izin belgesi

Anadolubank Konut Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top