ANADOLUBANK TAŞIT KREDİSİ

Sizde bir yatırım yapmak istiyor ve yapmak istediğiniz yatırım tercihi taşıt ise nakit ihtiyacınızı bu konuda Anadolubank taşıt kredisi ile karşılayabilirsiniz. Sizde gelecek için bir yatırım yapmak ve bu konu hakkında doğru bir karar verip kendiniz için kaynak oluşturmak istiyorsanız Anadolubank araç kredisinden faydalanabilirsiniz. Biz sizlere bu sayfada Anadolubank taşıt kredisinin nasıl hesaplanacağını anlatacağız. Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli hesaplamaları yapmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu bölümde Anadolubank araç kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız. Sizde bir taşıt sahibi olmak istiyor ancak elinizde yeteri kadar miktarda nakit para yoksa sizde bu nakit parayı elde etmek için Anadolubank taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda taşıt kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Anadolubank Taşıt Kredisi Nasıl Hesaplanır ?

Sizde taşıt kredisi almak istiyorsanız Anadolubank taşıt kredisi uygulamasından yararlanabilirsiniz. Biz sizlere bu bölümde Anadolubank araç kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız. Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli hesaplamaları yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Sizde Anadolubank taşıt kredisi hesaplaması yapmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda yer alana linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada yapmanız gereken işlemleri yaptıktan sonra artık sizde kredi hesaplama işlemini yerine getirmiş olacaksınız.

Bu bölümde sizden istenilen bilgiler ise ilk olarak kredi tipini belirlemeniz olacaktır. Bu işlemi yerine getirdikten sonra ise kullandırım türünü belirleyiniz. Bu alanda eğer alacağınız araç 0 (sıfır) bir araç ise 0 km araç kısmına tıklayınız. 0 km araçlar için faiz oranı 1.50’dir. Ancak alacağınız araç 2. el bir araç ise 2. el araç kısmını tıklayınız. İkinci el araçlarda ise faiz oranı 1.50’dir. Daha sonra ise alacağınız döviz türünü belirlemeniz gerekmektedir. Bu bölümü de belirledikten sonra ise bir sonraki adımda vade süresini belirleyiniz. Bu alanı da belirledikten sonra son olarak ilgili alana ne kadar kredi almak istiyorsanız o miktarı giriniz. Yukarıda yer alan adımları sırası ile yerine getirdikten sonra artık sizde Anadolubank araç kredisi hesaplama işlemini eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirmiş olacaksınız.

Anadolubank taşıt kredisi için gereken belgeler şunlardır;

 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Gelir durumunu gösteren belge
  • Ücretliler: Güncel Maaş Bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge (özel işyeri çalışanları için işyerine ait imza sirküleri)
  • Serbest Meslek Erbabı veya Ticaret Erbabı: Vergi Levhası, son 2 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıla ait mizan
  • Şirket Ortağı Olanlar: Vergi Levhası veya Ticaret Sicil Gazetesinde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi
  • Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
  • Emekli Maaşı Beyan Edenler: Hesap Cüzdanı
 • Satın alınacak olan konuta dair tapu fotokopisi ve yapı kullanım izin belgesi

Anadolubank Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz