Anında Kredi Veren Bankalar

gelir belgesiz ve kefilsiz kredi veren bankalar

Yaşadığımız bu koşuşturmacalı hayat tarzında bize iki seçenek sunulduğunda artık hepimiz en hızlı olanını tercih ediyoruz. Dolayısıyla bankalar da müşterilerine en iyiyi sunmak istedikleri için onların ihtiyacına en hızlı şekilde cevap verebilecek çeşitli yöntemler geliştirdiler ve kredi kullanma durumunda bekleme safhasını ortadan kaldırdılar. Artık kredi kullanmak istediğimizde ne başvuru yaparken sıra bekliyoruz ne de kredinin onaylanmasını bekliyoruz . İstediğimiz an kredi başvurusunu yapıp istediğimiz an kullanabiliyoruz,  şubeye bile gitmeden acil paraya ihtiyaç duyduğumuz anda o paraya sahip olabiliyoruz. Elbette bu durum teknoloji ile gerçekleşiyor. İnternetten veya cep telefonundan anında başvuru yapıp anında kredi kullanma yöntemi çok daha kolay. Bu yöntemin birçok avantajı var. Örneğin; belge toplamak zorunda kalmadan, bankada sıra beklemeden, zaman kaybı olmadan istediğimiz anda kredi kullanabiliyoruz. Ayrıca normalde hafta sonu, resmi tatil ve mesai saatleri dışında kredi başvuru yapamıyoruz ancak internetten veya cep telefonundan istediğimiz an istediğimiz saatte başvurumuzu yapıp krediyi kullanmaya başlayabiliyoruz. Dolayısıyla bu yöntem oldukça yaygın kullanıyor. Anında kredi veren bankalar arasında; İş Bankası, Finansbank, Odeabank, Denizbank, Garanti Bankası, Akbank, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, TEB ve ING Bank bulunuyor.

İş Bankası

İş Bankası’nın hazırlanmış olduğu hızlı kredi ile şubeye gerek kalmadan internet şubesinden veya iş cepten istediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.  Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi üst sınırı 15.000 TL’dir ve vadesi 48 aydır. Krediniz onaylanır onaylanmaz hesabınıza aktarılır.

Finansbank

Finansbank’ın anında kredi kapsamında sunmuş olduğu iki ayrı kredi vardır. Bunlar online kredi ve telefondan kredi kampanyasıdır. Finansbank online kredi faizi  aylık %1,16’dan başlar ve bu faiz oranı online krediye özeldir. Online kredi kampanyası kapsamında limitiniz dahilinde minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi vadesi 48 aydır. Başvurunuzun onaylanır onaylanmaz kredinizi internet şubesinden veya Finansbank cep şubesinden anında kullanabilirsiniz. Onaylanan kredi başvurusu 7 gün süre ile geçerlidir.

Telefondan kredi kampanyasında ise başvurunuzu 0850 222 0 900 numaralı telefondan yapabilirsiniz. Limitiniz dahilinde en az  1.000 TL, en fazla 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Her tutarda ve vadede aylık %1,41 faiz oranı uygulanır. Belirtilen faiz oranı telefondan krediye özeldir.

Odeabank

Odeabank nakit hazır kredi ile tüm ihtiyaçlarınızı şubeye gitmeye gerek kalmadan giderebilirsiniz. En düşük faiz oranı 1,29% olmakla birlikte en yüksek faiz oranı 1,79%’dur. Nakit hazır kredinin vadesi 48 aydır. Kredi işlemlerinizin tamamlanması için sizin tercihinize göre Odeabank şubelerine, Odeabank satış temsilcilerine ya da PTT şubelerine yönlendirilebilirsiniz.

Denizbank

Denizbank Web’de Kredi ile sadece TC Kimlik Numaranız ve cep telefonu numaranız ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.  En fazla 55.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi vadesi 48 aydır. Kredinizin onaylanması durumunda eğer isterseniz hemen internet bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz. İsterseniz de nüfus cüzdanınızla birlikte bir Denizbank şubesine başvurarak kredinizi alabilirsiniz. Denizbank İnternet Bankacılığı üzerinden 20.000 TL’ye kadar onaylı ihtiyaç kredisi limitinizi hafta içi hafta sonu farketmeden saat 09.00 – 21.00 arasında kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti Cep ile şubeye gitmeden başvurunuzu yapıp, kredinizi kullanabilirsiniz. Başvurumuzu destek kredisi başvurusu seçeneğine tıklayarak veya Görüntülü Başvuru seçeneğine tıklayarak müşteri temsilcilerimizle görüntülü görüşme yaparak yapabilirsiniz. Gerekli şartları sağlayıp başvurunuzun onaylanması durumunda kredi tutarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Akbank

Akbank Direkt Kredi ile ihtiyacınız olduğu anda kredi başvurunuzu yapabilir ve kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Akbank direkt kredinin üst limiti 15.000 TL’dir. Akbank Direkt Kredi’ye Akbank Direkt İnternet aracılığıyla veya Akbank Direkt Mobil’e girerek başvurabilirsiniz, ayrıca başvurunuzu Akbank Telefon Şubesini arayarak da yapabilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıfbank, kendi deyimiyle, internet hızında kredi kullanma imkanı sağlıyor. Bu anında kredi imkanından yalnızca Vakıfbank maaş müşterileri faydalanabilir. Özel sektörde çalışan müşterilere anında krediye başvurmak için, maaş ödemelerinin en az son altı aydır Vakıfbank tarafından yapılması koşulu konmuştur. Ancak kamu çalışanı ve emekli müşteriler için bu koşul aranmaz. Hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere (02:50-03:30 saatleri arası hariç) istediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

İhtiyacınız olduğu anda Yapı Kredi internet şubeden veya mobil şubeden kredi başvurusunda bulunup kredinizi hafta sonu ve ya hafta içi olması farketmeden anında kullanabilirsiniz. Kredi limiti en az 1.000 TL, en fazla 10.000 TL tutarındadır ve kredi vadesi 48 aydır.

TEB

TEB Pratik İhtiyaç Kredisini kullanarak ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Pratik kredinin maksimum limiti 12.500 TL’dir. Pratik krediye yalnızca nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisiyle başvurabilirsiniz. Gelir belgesi şart değildir ancak gerekli görüldüğü durumlarda istenebilir.

ING Bank

ING Bank’ın hazırlamış ve sunmuş olduğu e-kredi kampanyasıyla şubeye gitmeden, kefilsiz, belgesiz anında kredi sahibi olabilirsiniz üstelik hafta sonu veya hafta içi fark etmez ve ING Bank müşterisi olma şartı da aranmaz. Kredinizin hesabınıza aktarılabilmesi için, yapmış olduğunuz başvuruda beyan ettiğiniz ve banka sisteminde kayıtlı bilgileriniz kontrol edilecektir. Bankanın kredi tahsis etmeme hakkı vardır ve gerekli görülen durumlarda gelir belgesi ile ING Bank şubesine gitmeniz istenebilir. Kredi Tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadardır.

Scroll to Top