KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Günümüzde çoğu alışverişimizi kredi kartlarımız ile yapıyoruz. Bunun sebebi olarak bankaların ödeme de sağladığı kolaylıkları söyleyebiliriz. Birçok banka çeşitli ihtiyaçlara yönelik kredi kartları çıkarıyorlar. Buna bağlı olarak kredi kartı kullanımında büyük artışlar oluyor. Kredi kartımızla taksitli alışveriş yapabilmemizin yanında nakit avans çekme işlemi de yapabiliyoruz. Çekmiş olduğumuz nakit avansı istersek tek istersek taksitli bir şekilde ödeme imkanına sahibiz. Kredi kartlarının sağladığı bir avantajda kazandırdığı puanlardır. Her yaptığımız alışverişten extra puan kazanarak bu puanlarımızı dilediğimiz gibi kullanabiliriz. Kredi kartı başvurusu işlemi internet üzerinden yapılmaktadır. Yazının devamında Fibabanka, Türkiye Finans, Aktif Bank, Odea Bank, Tekstilbank, Abank, TEB, İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Şekerbank, Halk Bankası, HSBC Bankası, ING Bank, Kuveyt Türk, Garanti Bankası, Finansbank, Bank Asya, Denizbank, Albaraka Türk, Anadolubank, Akbank, Burgan Bank gibi bankaların kredi kartı başvurularını nasıl yapacağını yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek öğrenebilirsiniz.

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu

Fibabanka kredi kartı başvurunuz internet üzerinden yapılamamaktadır. Kredi kartı başvurunuz için banka şubesine giderek kredi kartı başvuru işleminde bulunmak istediğinizi belirtiniz. Sizden başvuru için gelir belgeniz ve kimliğiniz istenecektir. Bu belgeleriniz ile kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka Kredi Kartı Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans kredi kartı başvuru işlemi için öncelikle yapmanız gereken yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada ilk olarak adınız, soyadınız sizden istenilecek olup daha sonra varsa ikinci adınızı yazmanız istenecektir. Bu bilgileri doldurduktan sonra doğum tarihinizi ve anne kızlık soyadınızı yazınız. Ardından TC kimlik numaranızı yazınız ve son olarak cep telefonu numaranızı da doğru bir şekilde yazdıktan sonra güvenlik kodu yazan alana kutucukta bulunan harf ve rakamları giriniz ve ardından devam butonuna basınız. Gelecek sayfalarda sizden istenilecek olan bilgileri yazdıktan sonra başvurunuzu onaylayınız.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Aktif Bank kredi kartı başvuru için öncelikle yazının devamında vermiş olduğumuz ilgili linke tıklayınız. Daha sonra açılan sayfadan ilk olarak uyruğunuzu seçiniz. Ardından TC kimlik numaranızı ve gün ay yıl olarak doğum tarihinizi yazınız. Daha sonra seçenekler arasından tuttuğunuz takımı seçiniz. Kredi kartınıza tanımlanacak ve sizinle iletişime girilebilecek olan cep telefonu numaranızı giriniz. Son olarak ise geçerli e-posta adresinizi giriniz ve güvenlik kodu alanını kutucukta bulunan rakamları yazarak doldurunuz ve ardından devam butonuna basınız. Gelecek sayfalarda sizden istenilecek olan bilgileri de doğru bir şekilde yazdıktan sonra başvurunuzu onaylayınız.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank kredi kartı başvuru işlemi için ilk olarak yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfadan kredi kartı başvuru seçeneğini seçiniz. Ardından ilk olarak sizden TC kimlik numaranız istenecektir. Daha sonra sizden cep telefonu numaranız istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra güvenlik kodu alanını doldurunuz. Bu şekilde kredi kartı başvurunuz alınacak ve sizinle iletişime geçilecektir.

Odeabank Kredi Kartı Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Tekstilbank Kredi Kartı Başvurusu

Tekstilbank kredi kartı başvurunuzu internet üzerinden yapmak için öncelikle yapmanız gereken yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklamaktır. Açılan sayfada sizden ilk olarak TC kimlik numaranız istenecektir. Bu bilgiden sonra adınızı ve soyadınızı yazınız. Ardından ise iş telefonunuzu ve cep telefonu numaranızı giriniz. Son olarak güvenlik kodu alanına kutucukta bulunan harf ve rakamları yazınız. Ardından ise devam butonuna tıklayınız. Açılan sayfada sizden istenilecek olan diğer bilgileri de girerek başvurunuzu tamamlayınız. Bu şekilde kredi kartı başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız.

Tekstilbank Kredi Kartı Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

ABank Kredi Kartı Başvurusu

ABank kredi kartı başvuru işlemi internet üzerinden yapılamamaktadır. ABank kredi kartı başvuru işlemi için bazı belgeler sizden istenecektir. İstenilecek belgeler şunlardır; ABank’ta hesabınız var ise, kart başvuru formunu doldurup, nüfus cüzdanınızın, sürücü belgenizin veya pasaportunuzun aslı ve bir fotokopisi başvuru için yeterlidir.

TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB kredi kartı başvuru işlemi için öncelikle yazının sonunda vermiş dolduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfadan TC kimlik numaranızı daha sonra cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi doğru bir şekilde yazdıktan sonra devam seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfada sizden istenilen bilgileri doğru şekilde doldurarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası kredi kartı başvuru işlemi için öncelikle yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfadan hangi karta başvuru yapmak istediğinizi seçiniz. Daha sonra;

Maximum Tema Kredi Kart başvurusu için;

İlk olarak ilgili alana TC kimlik numaranızı giriniz ardından ilk olarak cep telefonu yazan alana cep telefonunuzun son 7 hanesini giriniz. Bu işlemi yaptıktan sonra ise aylık gelirinizi doğru bir şekilde giriniz. Başvurumu tamamlamak için aranmak istiyorum ve başvuru değerlendirmemi hızlandırmak için formdaki ek bilgileri doldurmak istiyorum seçeneklerinden hangisini işaretlemek istiyorsanız o bölümü işaretleyiniz. Bu işlemi de yaptıktan sonra son olarak güvenlik kodunu da ilgili alana girdikten sonra başvur butonuna basarak İş Bankası kredi kartı başvuru işlemini tamamlamış olursunuz.

Maximum Kart başvurusu için;

Bu alanda ilk olarak kartınızın temassız özellikli olmasını ister misiniz sorusunu cevaplayın. Daha sonra ise ilgili alana TC kimlik numaranızı giriniz. Daha sonra ise ilk olarak cep telefonunuzun operatör numarasını belirledikten sonra cep telefonunuz yazan alana cep telefonunuzun son 7 hanesini giriniz. Bu işlemi de yaptıktan sonra ise aylık gelirinizi ilgili alana doğru bir şekilde giriniz. Başvurumu tamamlamak için aranmak istiyorum ve başvuru değerlendirmemi hızlandırmak için formdaki ek bilgileri doldurmak istiyorum seçenekleri içinden hangisini seçmek istiyorsanız o bölümü işaretleyiniz. Bu işlemi de yaptıktan sonra son işlem olarak güvenlik kodunu da ilgili alana yazıp başvur butonuna tıklayarak İş Bankası kredi kartı başvuru işlemini tamamlamış olacaksınız.

Maximiles Kart başvurusu için;

Bu kart için öncelikle kartınızın temassız özellikli olmasını ister misiniz sorusunu cevaplayınız. Ardından cep telefonu numaranızı yazınız. Bu işlemden sonra aylık gelirinizi ilgili alana doğru bir şekilde yazınız. Daha sonra başvurumu tamamlamak için aranmak istiyorum ya da başvuru değerlendirmemi hızlandırmak için formdaki ek bilgileri doldurmak istiyorum seçeneklerinden birini seçiniz. Bu işlemden sonra son olarak güvenlik kodunu ilgili alana girdikten sonra başvur butonuna basarak İş Bankası kredi kartı başvuru işleminizi tamamlamış olursunuz.

İş’te Üniversiteli Kart başvurusu için;

Bu alanda ilk olarak kartınızın temassız özellikli olmasını ister misiniz sorusunu cevaplayın. Daha sonra ise ilgili alana TC kimlik numaranızı giriniz. Daha sonra ise ilk olarak cep telefonunuzun operatör numarasını belirledikten sonra cep telefonunuz yazan alana cep telefonunuzun son 7 hanesini giriniz. Bu işlemi de yaptıktan sonra ise aylık gelirinizi ilgili alana doğru bir şekilde giriniz. Başvurumu tamamlamak için aranmak istiyorum ve başvuru değerlendirmemi hızlandırmak için formdaki ek bilgileri doldurmak istiyorum seçeneklerinden hangisini işaretlemek istiyorsanız o bölümü işaretleyiniz. Bu işlemi de yaptıktan sonra son olarak güvenlik kodunu da ilgili alana girdikten sonra başvur butonuna basarak İş Bankası kredi kartı başvuru işlemini tamamlamış olursunuz.

Makro Maximum Kart başvurusu için;

İlk olarak TC kimlik numaranızı yazınız. Daha sonra ilk olarak cep telefonu numaranızı giriniz. Başvurumu tamamlamak için aranmak istiyorum yada başvuru değerlendirmemi hızlandırmak için formdaki ek bilgileri doldurmak istiyorum seçeneklerinden bir tanesini seçiniz. Bu işlemden sonra son olarak güvenlik kodunu da ilgili alana girdikten sonra başvur butonuna tıklayarak İş Bankası kredi kartı başvuru işlemini tamamlamış olacaksınız.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

İlk olarak TC kimlik numaranızı giriniz. Daha sonra adınızı varsa ikinci adınızı ve soyadınızı yazınız. Bu bilgileri de doğru bir şekilde doldurunuz. Ardından güvenlik kodu alanına kutucukta bulunan harf ve rakamları yazınız ve kredi kartı tercihinizi seçenekler arasından belirleyip kaydet ve ilerle butonuna tıklayınız. Daha sonra sizden kişisel bilgileriniz, adres bilgileriniz ve referans numaranız gibi bilgiler istenecektir. Bu bilgileri de doğru bir şekilde yazarak Vakıfbank kredi kartı başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi kredi kartı başvuru işlemini yapabilmek için yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ediniz.

  • PLAY boşluk TC kimlik numarası yazıp Turkcell, Avea, Vodafone 4421’e .
  • Taksitçi web boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 4421’e
  • Adios boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 4421’e
  • World web boşluk TC kimlik numaranızı yazın, 4421’e gönderin. Bu şekilde kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası kredi kartı başvurunuz için öncelikle yapmanız gereken yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklamaktır. Karşınıza gelecek olan sayfada sizden ilk olarak TC kimlik numaranız daha sonra doğum tarihiniz istenecektir. Ardından nüfusa kayıtlı olduğunuz ili yazınız. Daha sonra ise baba adınızı ve anne adınızı yazınız. Ardından güvenlik kodu yazan alana kutucukta bulunan harf ve rakamları yazınız. Son işlem olarak ise devam butonuna tıklayınız. Daha sonra açılan sayfada sizden istenilen diğer bilgileri de yazarak başvuru işleminizi tamamlayınız.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank kredi kartı başvuru işleminizi internet üzerinden yapamıyorsunuz. Bu işlemi ancak banka şubesine giderek yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Halk Bankası kredi kartı başvurunuz için öncelikle ilk olarak yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden kimlik bilgileriniz, adresiniz ve geliriniz ile ilgili bilgileri yazmanız istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde yazdıktan sonra gönder butonuna tıklayarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Bankası Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Bankası kredi kartı başvurunuz için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfadan öncelikle hangi karta başvuru yapmak istediğinizi belirleyiniz. Ardından ise sözleşmeyi okuyup onaylayınız. Ardından ise tamam butonuna tıklayınız. Açılan sayfadan başvuru formunu doldurunuz ve başvur seçeneğine tıklayanız. Bu şekilde HSBC Bankası kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Bankası Kredi Kartı Başvurusu İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank kredi kartı başvuru işlemi için yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden ilk olarak TC kimlik numaranız istenecektir. TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra telefon numaranızı giriniz ve başvur butonuna tıklayınız.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Kuveyt Türk kredi kartı başvurunuz için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfadan kartınızın hesap kesim tarihini ve talep ettiğiniz kart limitini giriniz. Daha sonra devam butonuna tıklayınız. Bu işlemden sonra sizden kimlik bilgisi, adres bilgisi, iletişim bilgisi, meslek ve gelir bilgisi istenecektir. Bu bilgileri de yazdıktan sonra başvurunuzu onaylayınız.

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Başvuru için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. İlk olarak adınızı soyadınızı ve TC kimlik numaranızı giriniz. Ardından telefon numaranızı da girerek güvenlik kodu alanına solda bulunan sayıları girip ve başvur seçeneğine tıklayınız. Bu şekilde kredi kartı başvurunuz alınmış olacaktır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank kredi kartı başvurunuz için öncelikli olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada ilk önce sizden cep telefonu numaranız istenecektir. Daha sonra TC kimlik numaranız istenecektir. Bu bilgileri yazdıktan sonra hemen başvur adlı butona tıklayınız. Bu şekilde kredi kartı başvurunuz alınacaktır.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu

Bank Asya kredi kartı başvurunuz için yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfadan adınız soyadınızı ve cep telefonu numaranızı giriniz. Ardından TC kimlik numaranızı giriniz ve e-posta adresini giriniz. Son işlem olarak güvenlik kodu alanını kutucukta bulunan harf ve rakamları girerek doldurup gönder butonuna tıklayınız. Bu şekilde kredi kartı başvurunuz alınmış ola çaktır.

Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Başvuru işlemi için yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Daha sonra TC kimlik numaranız yazıp, bulunduğunuz ili seçiniz. Ardından kredi kartı bilgilendirme formunu okuyarak kutucuğu işaretleyiniz. Ardından sonraki adım seçeneğine tıklayınız. Ardından kimlik bilgilerinizi, mesleki ve mali bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi de girdikten sonra başvurunuzu onaylayınız.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu

İlk olarak yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Daha sonra TC kimlik numaranızı, adınızı soyadını ve doğum tarihinizi ay gün ve yıl olarak yazınız. Daha sonra ise cep telefonu numaranızı ve varsa iş telefonu numaranızı yazınız. Ardından yaşadığını il ve ilçeyi seçenekler arasından seçiniz. Son olarak ev/ iş adresini yazıp ardından e-posta adresinizi de yazarak devam butonuna tıklayınız. Açılan sayfada sizden kart seçimini yapmanız istenecektir. Bu işlemden sonra başvurunuzu onaylayınız. Bu şekilde kredi kartı başvurunuz alınacaktır.

Albaraka Türk Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

İnternet üzerinden Anadolubank kredi kartı başvurunuzu yapamazsınız. Bu işlem için banka şubesine gelir belgeniz ve kimliğiniz ile giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Anadolubank Kredi Kartı Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartı başvurunuz için öncelikle yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfanın sağ kısmında yer alan ad soyad yazan kısmı doldurunuz. Daha sonra cep telefonu numaranızı ve TC kimlik numaranızı yazınız. Daha sonra hangi karta başvuru yapmak istediğinizi seçiniz. Son olarak güvenlik kodu alanına kutucukta bulunan harf ve rakamları yazıp gönder butonuna tıklayınız.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu

Burgan Bank kredi kartı başvurunuzu gelir belgeniz ve kimliğiniz ile şubeye giderek yapabilirsiniz. Burgan Bank kredi kartı başvuru henüz internet üzerinden yapılamamaktadır. Kredi kartı başvurunuz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top