BANK ASYA ESNAF KREDİSİ

BANK ASYA ESNAF KREDİSİ

İşletmelerin günlük olarak belli bir nakit ihtiyacı vardır. Fatura, çek, senet gibi zamanı gelen bu tür belgeler işyerlerinin ihtiyaçlarının ertelenmesine sebep olur. Bu yüzden de nakit ihtiyacı ortaya çıkar. Bank Asya geçmişten günümüze gelmiş olan bir banka kuruluşudur. Sağlamış olduğu çeşitli krediler ile vatandaşların daima yanında olmuştur. Bank Asya’nın şimdilerde kullanımda olan bir kredisi de Bank Asya esnaf kredisidir. Bank Asya sağlamış olduğu uygun faiz, vade ve geri ödeme planı ile esnafı düşünmektedir. Şimdi size Bank Asya esnaf kredisini açıklayacağız.

Bank Asya Esnaf Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

  • Kurumsal Finansman Desteği

Kurumsal finansman desteği ile işyerinizin nakit ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Şirketinizin sözleşmesi ile geri ödeme işlemi taksitler halinde yapılır. Şirketin talep ettiği şekilde, geri ödeme ve uygun kar payı çıkarılır. İşletmenin nakit para akışına uygun olarak kredi alabilme şansına sahipsiniz, imzalanan sözleşme dahilinde kredi tutarı ve vade için sabit kar payı ödersiniz. Kurumsal finansman desteği ile kullanıcıya uygun para cinsi ile ödeme yapılır. TL, YP veya dövize endeksli olarak kullandırılmaktadır. Bank Asya esnaf kredisi altında yer alan kurumsal finansman desteği ile ilgili daha fazla bilgi almak için Bank Asya şubelerine gitmenizi tavsiye ederiz.

  • Döviz Finansman Desteği

Döviz finansman desteği ithalat ve ihracat ürünü yapan firmalar için kullanışlı olmaktadır. En az kullanılan finansman desteği tutarı, faiz veya kar payı ve masrafları kadar Türkiye’ye döviz getirme veya bozdurma taahhüdünü bulundurmasıdır. İhracat taahhüdünün yerine getirilmesi ile vergi, harç, gibi işlemlerden muaf tutulmasıdır. Daha fazla bilgi almak isteyen Bank Asya kullanıcılarının Bank Asya şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

  • Ticari Taşıt Finansman Desteği

Bank Asya ticari taşıt finansman desteği ile şirket veya firmanızın ihtiyaç duymuş olduğu araç veya iş makinelerine gerekli nakit desteğini uygun vade ve kar oranı ile size sunmaktadır. Ticari taşıt kredisi ile ihtiyacınız olan araç ya da forklift veya greyder gibi iş makinelerine de 36 aya varan vadelerle kredilendirme işlemi yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için Bank Asya şubelerine uğrayınız.

İşte yukarıda bahsetmiş olduğumuz Bank Asya esnaf kredisi bölümlerinden size uygun olanı seçmenizi ve şube üzerinden Bank Asya esnaf kredisi ile ilgili gerekli bilgi alma veya başvuru işleminizi yapabilme şansına sahipsiniz.

Bank Asya Esnaf Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top