ŞEKERBANK ESNAF KREDİSİ

ŞEKERBANK KREDİ HESAPLAMA

Günümüzde kendi işini yapan tabiri caizse kendi işinin patronu olan iş sahipleri ay sonu giderlerinin çok olması gibi nedenlerden ötürü zorluk çekmektedirler. Günümüz şartlarında vergilerin artması mal alımının artması ve üretim veya alım maliyetlerinin artması sebebi ile ay sonunda nakit para ihtiyacınız olabilir. İşte bu ihtiyacınızı karşılamak için banka kuruluşları size kredi sağlamaktadır. Esnaf kredisi adı altında sunulan bu kredi sayesinde ihtiyacınız olan nakit para desteğini almış olursunuz. Bu kredilendirme yapan banka kuruluşlarından biri de Şekerbank’tır. Şekerbank geçmişten günümüze kendini yenileyerek güçlü ve modern sistemler üzerine kurulu bir bankacılık kuruluşudur. Şekerbank esnaf kredisi sayesinde esnaflık iş kolu üzerinde varlık gösteren siz değerli vatandaşlarımızda nakit ihtiyaçlarını Şekerbank esnaf kredisi sayesinde karşılayabilmektedir. Şimdi siz değerli okurlarımıza aşağıdaki yazımızda Şekerbank esnaf kredisini açıklayacağız.

Şekerbank Esnaf Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

  • Esnafım Kredisi

Şekerbank esnafım kredisi ile esnaflık yapan vatandaşların yanında işiniz ne olursa olsun uygun faiz oranı ve 84 aya varan vade imkanı ile Şekerbank esnaf kredisinden faydalanabilirsiniz. İşyerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Esnafım Kredisi ile ilgili detaylı bilgi almak için Şekerbank şubelerine uğramanızı tavsiye ederiz.

  • Spot Krediler

İhtiyacınız olan krediyi bir defada kullanmak ve bir defada faizi ile birlikte geri ödemek istiyorsanız spot kredi tam size göre. Ayrıca krediyi kullandığınız zamandaki faiz oranı korunur ve değişmez. Bu sayede piyasadaki değişmelerden etkilenmezsiniz. Spot kredi ile ilgili detaylı bilgi için Şekerbank şubelerine uğrayınız.

  • Üreten Kredi

Üreten kredi sayesinde müşteri temsilciniz ile belirlediğiniz limiti nakit para ihtiyacınız olduğu anda hesabınıza aktarma şansına sahipsiniz. Üç aylık periyotlarla geri ödeme şansına sahip olduğunuz bu kredi ile bütçe planlamanız dahilinde esnek geri ödeme imkanı sizlere sunulmaktadır. Üreten kredi ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isteyen siz değerli okurlarımız Şekerbank şubelerine uğramalıdırlar.

  • Borçlu Cari Hesap Kredisi

İşletmelerinizin giderlerini karşılamak için vadeye bağlı kalmadan gerekli olan nakit ihtiyacınızı karşılayabildiğiniz kredi türüdür. Ödemelerinizi nakit para döngünüze göre yapmak istiyorsanız borçlu cari hesap kredisini kullanmanız sizin için avantajlı olacaktır. Bu kredi türü ile daha detaylı bilgi almak isteyen siz değerli okurlarımız Şekerbank şubelerine gitmelidirler.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu kredilerden size uygun olanı seçerek işyerinizde ihtiyacınız olan nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Şekerbank esnaf kredisi bu esnafa kolaylıklar sağlamaktadır.

Şekerbank Esnaf Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top