ŞEKERBANK KREDİ HESAPLAMA

ŞEKERBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Kredi kartı kullanımında son yıllarda büyük artışlar yaşanmaktadır. Artık çoğu alışverişimizi kredi kartlarımızla yapıyoruz. Buna bağlı olarak bankalar her ihtiyaca uygun olan kredi kartı seçeneklerini müşterilerine sunuyorlar. Bu bankalardan biri de Şekerbank’tır. Şekerbank’tan kredi kartı almak istiyorsanız yazınızın devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek  Şekerbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank’tan alacak olduğunuz kredi kartınızla alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilir ve yapmış olduğunuz alışverişlerinizden extra puanlar kazanabilirsiniz. Şekerbank kredi kartları da diğer tüm bankaların kredi kartlarıyla aynı özelliklerini taşımaktadır. Şekerbank’tan almış olduğunuz kredi kartınız ile Şekerbank üye işyerlerinden vade ile alışveriş yapabilirsiniz. Şekerbank kredi kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizden puanlar kazanabilir ve kazanmış olduğunuz puanlarla yine Şekerbank üye işyerlerinden dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. Şekerbank kredi kartlarınızdan ayrıca nakit avans da çekebilirsiniz. Nakit avans, acil nakit ihtiyacınız olduğunda ATM’lerden kredi kartı limitiniz doğrultusunda nakit para çekebilmenizi sağlamaktadır. Nakit avansınızı isterseniz tek isterseniz de taksitle ödeyebilirsiniz.

Bankalar farklı ihtiyaçlar için çeşitli kartları hizmete sunarak banka müşterilerinin ihtiyaçlarını bu şekilde karşılamaktadırlar. Seyahat, akaryakıt alışverişleriniz ve daha bu gibi çeşitli alışverişlerinize uygun kredi kartlarınızı alarak alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

Şekerbank çeşitli zamanlarda kampanyalar da düzenlemektedir. Şekerbank’ın düzenlediği bu kampanyalarla üye işyerlerinden indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kartınızın ek taksit avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz bu alışverişlerden puan kazanabilirsiniz. Sizde kredi kartı almak istiyorsanız Şekerbank kredi kartı başvurunuzu internet üzerinden yapabilirsiniz. Yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ederek Şekerbank kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.

Şekerbank kredi kartı başvurusu işlemi internet üzerinden yapılmamaktadır. Kredi kartı başvurunuzu yapmak için herhangi bir Şekerbank şubesine gelir belgeniz ve TC kimlik kartınız ile giderek görevli kişiye kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi belirterek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile bilgi almak istiyorsanız yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top