ŞEKERBANK KREDİLERİ

ŞEKERBANK KREDİLERİ

Yaşadığımız dönem içerisinde sürekli olarak nakit ihtiyacımız vardır. Bu nakit ihtiyacımız zaman zaman yüksek miktarlarda olabilir. Böyle durumlar için banka kredilerine başvurmak zorunda kalırız. Banka kredilerine başvurmak zorunda kaldığımız zamanlarda ise bankalarla ilgili araştırma yapmamız gerekir. Bu yazımızda size Şekerbank hakkında ve Şekerbank kredileri hakkında bilgi vereceğiz. Şekerbank 1953 yılında kurulan oldukça köklü bir bankadır. Müşterilerine farklı kredi çeşitleriyle nakit desteği sağlamaktadır. Bu kredi çeşitleri 3 başlık altında incelenebilir. Bunlar; konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisidir. Şekerbank kredilerinin vadeleri diğer bankalarla hemen hemen aynıdır. Faizleri ise yüksek sayılmaz. İhtiyaçlarınız her ne olursa olsun size kolaylıkla kredi verebilirler. Tabi bunun için geçmişinizde bankalarla ilgili problem yaşamamış olmanız gerekmektedir. Şekerbank kredileri ve kredi çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam ediniz.

Şekerbank Kredileri Nelerdir ?

Şekerbank Konut Kredisi Nedir?

Günümüzde kira için ödenen parayı boş yere havaya atılan para olarak görebilirsiniz. Eğer böyle düşünüyorsanız ve bir ev almak istiyorsanız kredi çekme yoluna başvurabilirsiniz. Böylelikle hemen hemen kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Ev fiyatları ne kadar yüksek olursa olsun, çektiğiniz kredinin vadesi uzadıkça sizin de bu miktarı ödemeniz o kadar kolay olur. Şekerbank kredileri ev alacaklara özel olarak konut kredisi desteği başlığı altında hizmet vermektedir. Şekerbank konut kredisinin faizleri sabittir. Yani ödeme yapılacak vadeye göre değişmemektedir. Bu sabit faiz %1,35 oranındadır. Ayrıca Şekerbank konut kredisinin 120 aya uzanan vadeleri vardır. Eğer Şekerbank kredilerinin konut desteği hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız en alttaki linke tıklayarak konuyla alakalı diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Şekerbank Konut Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Şekerbank Taşıt Kredisi Nedir?

Bir araç sahibi olmak her insanın hayatını önemli ölçüde kolaylaştırır. Fakat bir araç sahibi olabilmek için çok fazla paraya ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyaç duyduğumuz paraya kredi kullanmadan kısa sürede ulaşmamız çoğumuz için zordur. Banka kredileri bu konuda bize cazip destekler sağlayabilirler. Şekerbank kredilerinin araç sahibi olmak isteyenlere özel olarak taşıt kredisi başlığı altında desteği vardır. Şekerbank taşıt kredisinin faizi vadelere göre farklılık göstermez. Fakat bu taşıt kredisinin alacağınız aracın sıfır veya ikinci el olmasına göre düşük bir miktarda faiz farkı vardır. Şekerbank taşıt kredisinin sıfır araçlar için %1,45 oranında faizi vardır. İkinci el araçlar içinse bu oran %1,55’dir. Şekerbank taşıt kredisi sıfır araç veya ikinci el araç fark etmeksizin 48 aya uzanan vadelere sahiptir. Eğer Şekerbank kredilerinin taşıt kredisi desteği hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız en alttaki linke tıklayarak diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Şekerbank Taşıt Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Nedir?

Ne zaman ne için paraya ihtiyacımız olacağı belli olmaz. Kimi zaman tatil için, kimi zaman eğitim için, kimi zaman ev eşyası için paraya ihtiyacımız olabilir. İhtiyacımız her ne olursa olsun Şekerbank kredileri bu konuda ihtiyaç kredisi başlığı altında bizlere kredi desteği vermektedir. Şekerbank ihtiyaç kredisinin faiz oranı vade uzunluğuna göre değişmemektedir. Yani sabittir. Bu faiz oranı %1,74’tür. Ayrıca Şekerbank kredilerinin ihtiyaç kredisi desteği 36 aya kadar ödeme seçeneklerine sahiptir. Şekerbank ihtiyaç kredisi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak diğer yazımızı okuyunuz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top