ŞEKERBANK TAŞIT KREDİSİ

ŞEKERBANK TAŞIT KREDİSİ

Sizde bir taşıt almak istiyor ancak yeteri kadar nakitiniz yoksa sizde bu durumda nakit ihtiyacınızı karşılamak için bir bankaya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Şekerbank taşıt kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Şekerbank taşıt kredisi hesaplama hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz bu alanda sizlere Şekerbank taşıt kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağını anlattık ayrıca kredi aldığınız zaman ne kadar faiz uygulanacağı, yıllık maliyetleri ve diğer dosya masrafları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şekerbank Taşıt Kredisi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Sizde Şekerbank taşıt kredisi hesaplama işlemini yerine getirmek istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda yer alacak olan linke tıklamak olacaktır. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak yapmanız gereken kredi türü yazan alanda kredi türünüzü taşıt kredisi olarak seçiniz. Daha sonra ise çekmek istediğiniz tutarı ilgili alana giriniz. Bu tutarı ilgili alana girdikten sonra ise bir sonraki adımda ilgili alana aylık ne kadar ödeme yapmak istiyorsanız onu ilgili alana giriniz. Bundan sonra ise vade süresini seçip hesapla butonuna basarak hesaplama işlemini yapabilir ve ödeme planı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şekerbank taşıt kredisi için uygulanacak olan faiz oranları;

 • 48 aya kadar 0 km araç kredisi için uygulanacak olan faiz oranı % 1.45’tir. 3-48 ay %1,45 faiz oranı uygulanır. KKDF %15, BSMV %5’tir. Kasko bankamızdan yapılmıyorsa faiz oranına %0,05 eklenir.
 • 0 km araçlar için yıllık toplam maliyet % 21.48’tir. 24 ay vadeli 20.000 TL krediye uygulanan faiz oranına %15 KKDF, %5 BSMV ile tahsis ücreti 105 TL dahil edilerek hesaplanan maliyet oranıdır. Sigorta masrafları müşteri ve taşıt özelliklerine göre değişken olduğundan hesaplamaya dahil edilmemiştir.
 • Kredi tahsis ücreti ise % 0.50’dir.
 • 2 el araçlar için uygulanacak olan faiz oranı 48 aya kadar % 1.55’dir. 3-48 ay %1,55 faiz oranı uygulanır. KKDF %15, BSMV %5 tir. Kasko bankamızdan yapılmıyorsa faiz oranına %0,05 eklenir.
 • 2. el araçlar için yıllık toplam maliyet oranı ise % 22.92’dir. 24 ay vadeli 20.000 TL krediye uygulanan faiz oranına %15 KKDF, %5 BSMV ile tahsis ücreti 105 TL dahil edilerek hesaplanan maliyet oranıdır. Sigorta masrafları müşteri ve taşıt özelliklerine göre değişken olduğundan hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Kredi için sizden istenilen belgeler ise şu şekildedir;

 • Başvuru Formu
 • Kimlik fotokopisi
 • Başvuru sahibine ait gelir belgesi
 • Ücretli çalışanlar için son 2 ay içinde düzenlenmiş maaş bordrosu veya maaş yazısı veya gelir yazısı ile birlikte Firma Yetkili İmza Sirküleri,
 • Serbest çalışanlar için vergi levhası-ticaret sicil gazetesi-imza sirküleri ve oda sicil kaydı belgesi veya faaliyet belgesi
 • Sıfır km taşıtlar için proforma fatura / 2. El taşıtlar için satın alınacak aracın ruhsat fotokopisi

Şekerbank Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top