BANK ASYA KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

bank asya müşteri hizmetleri

Tam adı Asya Katılım Bankası A.Ş. olan kuruluş Türkiye’de hizmet veren devlet bankasıdır. 1996 yılında kurulmuş olan banka 2015 yılında önce %63’lük kısmı olmak üzere sonraki aşamalarda tamamı TMSF kapsamına alınmış olan bankadır. TMSF; Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu adı ile görev yapan devlet kurumunun kısaltılmasıdır. Tasarruf sahiplerinin haklarını yolsuzluk e usülsüzlüklerden korumak amacıyla kurulmuş olan devlet kurumudur. Başbakanlık’a bağlı olarak hizmet vermektedir.

Bank Asya diğer tüm özel ve devlet bankaları gibi müşterilerine teknoloji destekli hizmet vermektedir. Bankanın bu hizmetlerine kolay kullanım için tasarlanmış ve hızlı şekilde kullanarak işlemlerimizi banka adına ait olan resmi internet sitesi üzerinden yapabilmekteyiz. Bunun yanı sıra banka adına ait kredi kartı işlemleri de bu site üzerinden yürütülebilmektedir. Bank Asya kredi kartı borcu sorgulama yapmak isteyen müşteriler de şubelere gitmeden, fatura beklemeden istedikleri her an kredi kartı borcunu sorgulayabilmekte ve kart işlemlerini bu menüden yönetebilmektedir.

Bankaya ait kredi kartı özellikleri ise, AsyaCard DIT, AsyaCard Classic, AsyaCard Gold, Pilatinum Kart, Tuskon Kart ve yıllık aidatı olmayan kartlar olarak sıralanabilir. Kartlar genel anlamda aynı işlevi görmekle birlikle kullanım alanları yıllık kart için ödenecek para miktarı gibi küçük ayrıntılar yardımı ile kredi kartı ile alacağınız hizmeti ayırmış olursunuz. Sanal şube ile kredi kartınıza ait borç, kullanılan alışveriş dökümü, kredi kartı borcu ödeme gibi işlemleri yorulmadan bankada sıra beklemekten yılmadan yapmanız mümkündür. Ancak bu işlemleri bankaya ait olan internet şubesi yoluyla yapmanız gerekmektedir. Bu yazımızda internet şubesi ile Bank Asya kredi kartı borcu sorgulama işlemini anlatmaya çalıştık.

Bank Asya Kredi Kartı Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Daha önce de söylediğimiz üzere kredi kartımıza ait işlemleri güvenilir ve kolay şekilde sanal ortamdan yürütmemiz sağlanmıştır. İnternet şubesini aktif şekilde kullanmada herhangi bir problem yaşanmaması için güvenli ve şifreli giriş yöntemi seçilmiştir.

Bank Asya kredi kartı borcu sorgulama için yazımızın sonunda yer alan yönlendirme butonunu oluşturduk. Kullanım sonucunda yönlendirileceğiniz sayfa aşağıdaki gibi resmi internet sitesi olmalıdır. İnternet şubeye girmek ve Bank Asya kredi kartı borcu sorgulamak adına resim üzerinde yer alan siyah dikdörtgen içerisinde kalan kısımı tuşlayınız. Eğer şifre ile giriş sistemini kullanabilmek adına kartınız yardımıyla şifre alma işlemini yapmadıysanız mavi şekil içerisinde yer alan kısımdan şifre oluşturabilirsiniz.

bankasya

Yeni erişim sağladığınız sayfada internet şubesini kişiye özel ve online şekilde kullanabilmeniz için 2 giriş yöntemi oluşturmuştur. Resimde görünen kısımdan hangi seçenek ile giriş yapmak size uygun ise onu kullanınız. Biz yazımızda TC kimlik numarası ile giriş yöntemini seçtik ve onun üzerinden anlatmaya çalışacağız. Sizden istenen bilgileri ok işareti ile gösterilen yerlere doğru şekilde yerleştirerek size ait internet şubesine giriş yapmış olursunuz. Bank Asya kredi kartı borcu sorgulama ile kartınıza ait borç bilgilerini ayrıntılı şekilde bu menüde görüntüleyebilirsiniz.

bankasya1

Bank Asya Kredi Kartı Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top