BANK ASYA ÖZGÜR TAKSİT

Bank Asya Özgür Taksit

Bank Asya Özgür Taksit ile vatandaşlar artık daha şanslı, kullanıcılar daha avantajlı ve daha karlı. Bu kart ile artık alışverişlerinizi daha özgürce yapabileceksiniz. Özgür Taksit müşterilerinin Asyacard Business ve Asyacard Ticari Business kredi kartı ile gerçekleştirecek olduğu her 50 TL ve daha fazla peşin alışverişlerinde hesap kesim zamanına kadar banka tarafından önceden belirlenmiş olan vadelerde, kar payı ve işlem ücreti karşılığında kolay ödeme seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Bir kar amacı güderek gerçekleştirecek olduğunuz bu alışverişleriniz dolayısıyla daha keyifli ve daha iyi olacaktır. Yazımızın bundan sonraki bölümünde sizlere Bank Asya Özgür Taksit özelliklerinden bahsedeceğiz.

Bank Asya Özgür Taksit Nedir?

Son zamanlarda yaygınlaşan kredi kartı kullanımı kapsamında bankacılar ve yöneticiler kredi kartlarının çeşidi ve sayısını bu doğrultuda arttırmışlardır. Sizler birer kredi kartı kullanıcısı iseniz sizlere tanınmış olan kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Siz değerli vatandaşlara sunulan Bank Asya hizmetlerinden yararlanabilmek için gerekli olan tek şey kart başvurunuzu gerçekleştirmek olacaktır. Aşağıda ise sizler için hazırladığımız Özgür Taksit kart özellikleri yer almaktadır. Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanızı yazımızı okumaya devam ediniz.

Bank Asya Özgür Taksit Özellikleri

  1. 50 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde tüm işlemlerde pratik ve kolay bir şekilde Özgür Taksit yapabilirsiniz.
  2. Tüm peşin alışverişlerinizde alışverişinizi hangi mağazadan ne için yaptığınız fark etmeksizin yalnızca küçük bir miktar işlem ücreti karşılığında dilediğiniz taksitlendirme seçeneğini kullanabilirsiniz.
  3. Bu Özgür Taksit işlemlerinde bir sınırlama yoktur. Yani özgür taksit kriterlerine uyan her türlü işleminizi kolayca taksitlendirebilirsiniz.
  4. Yıl içerisinde gerçekleştirmiş olduğunuz peşin alım satımlarda hesap kesim tarihine kadar Özgür Taksit yaptırabilirsiniz.
  5. Hiç yorulmadan, ekstra bir çaba harcamadan alışverişlerinize taksit avantajından yararlanabilir, böylelikle ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.
  6. Ancak belirtmek gerekir ki kısmi iptal olan alışverişlerinizde Özgür Taksit yapmanız mümkün olmayacaktır. Çünkü bu devrede alışverişiniz iptal olmuş sayılır. Ve Özgür Taksit hizmetinden yararlanamazsınız.
  7. Erken olarak yapmış olduğunuz özgür taksit işlemi geri alınamamaktadır.

Bank Asya Özgür Taksit avantajlarının hepsi ve daha fazlası için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

Bank Asya Özgür Taksit İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top